TokioHotel - official profile

Leden 2008


Zkouška Amerických fanoušků /// The big US-fancheck!

31. ledna 2008 v 15:31 | Violka |  Rozhovory (interview)
V únoru budou mít kluci svoje první koncert v USA! Jakou jsou tam v tuhle chvíli jejich šance? Bravo se trochu poptalo.
Teď už se to stává vážný: v únoru jedou kluci do Ameriky. Co tam můžou Bill (18), Tom (18), Gustav (19) a Georg (20) očekávat?
Bravo reportér Andreas Renner se rychle vypravil s plakáty a anglickými písněmi na svém Ipodu na slavný Hollywood bulvár v Los Angeles. Cool: i když nejspíš nikdo neslyšel ještě o téhle kapele, Tokio Hotel si vedou dobře. 15.února budou mít kluci první koncert v Hollywoodu. Potom v Anaheim a New Yorku. Předtím dva koncerty v Kanadě. Šílené: show v Kanadě a New Yorku byly vyprodané během pár minut. "Telefon nebyl zticha," říká managerka Barbara Skydell. Jen nahrávací společnost uznává, že měli přijít už dřív. Tokio Hotel sdělují. "Nezrušíme přesto naše vystoupení na Goldene Kamera" 06.02. ani za nic," říká jasně Tom. "Všichni fanoušci jsou už smutní, že nemůžeme být na Echu a tak nás uvidí takhle přes televizi..."
"Wow, zní úžasně! Rozhodně ne německy, spíš americky. S touhle muzikou se tu rozhodně stanou úspěšní."
"Písně jsou super, vypadají opravdu cool, ale ne tak moc. Tohle je školní kapela?"
"Vypadají velmi cool. Hlavně Bill. Je opravdu roztomilý. Kdyby tu měli koncert tak to rozhodně půjdeme omrknout..."
"Nevypadají špatně, hlavně Bill. Ale nešílely bychom po nich. Ani ta muzika není moc naše parketa, spíše máme rády Jonas Brothers!"
"Jejich píseň Scream zní velmi dobře. Vlasy obou dvojčat jsou možná trochu moc. Kdybychom takhle přišli do školy, rozhodně bychom se dostali do problémů."
"Ten Bill je rozhodně něco. Máte jeho telefon? Rozhodně bychom neměly nic proti, kdyby přijeli a zahráli něco na soukromém koncertě..."
Zdroj: tokio-hotelgeil.blog.cz/
English:
The big US-fancheck!

In februari the boys will give there first concerts in the USA!
What are there chances at this moment?
Bravo quickly asked around there.Now it gets serious: In februari the boys are going to the USA. What can Bill (18), Tom (18), Gustav (19) and Georg (20) expect there?
Bravo reporter Andreas Renner quickly tested armed with a bunch of posters and english songs on his ipod on the famous Hollywood boulevard in los Angeles. Cool: even though nobody has heard from the band yet, tokio hotel is doing very well. Look and sound convince the crowd! On 15 Februari the boys will play there first US-concert in Hollywood. After that are Anaheim and New York. before two concerts in Canada. Crazy: The shows in Canada and New York were sold out within minutes. "The telephones hasn't been silent anymore", concertmanager Barbara Skydell tells. Only now the record company demands, they have to come earlier. Tokio Hotel refuse. "We won't cancel our performance at "der goldenen Kamera" on 6.2 for anything", Tom makes clear. "All the fans that are sas we can't be at the Echo's can see us on tv then...."


Wow, they sound awesome! Totally not German, more American. With this music they will deffinitly get succesfull over here.


The songs rock, look really cool, but not too much. Is this a schoolband?


They look really cool. Especially Bill. He is really cute. When they would play a concert here we would deffinitly go and check....


They don't look bad, Especially Bill. But we wouldn't go crazy over them. The music also really isn't our thing, we are more into the Jonas Brothers!


There song "Scream" sounds really good. The hair of the both brothers are maybe to much. If we would come to school looking like that we would totally get into trouble.


This Bill totally has an edge. Do you have his phonenumber? We really have nothing against it if he would come and play some of his songs in a private concert....

Hotel Royal Monceau

31. ledna 2008 v 15:28 | Violka |  Paparazzi 2008Bill v objetí s....

31. ledna 2008 v 14:56 | Violka |  Paparazzi 2008
Kdo se to s Billem objímá??? Netuším, vrtá mi to hlavou... Spekulace o tom, že to je Billův kluk rovnou ignoruju... xD Já si to zjistím... ;)


Kresba dvojčat

31. ledna 2008 v 11:51 | Violka |  Kresbičky...
To je nádherné!! já si nemůžu pomoct!


Bravb 6/2008 (DE)

31. ledna 2008 v 10:55 | Violka
scan-img736xm2nw4.jpg picture by MartiKaulitz5
scan-img737rd2bf9.jpg picture by MartiKaulitz5

Následky do konce života 21.

31. ledna 2008 v 4:21 | Violka |  FF- Následky do konce života
Následky do konce života 21.
"Hele, nemáš náhodou svůj vlastní pokoj?" zašklebí se Tom na Billa...
"Jasně, jasně... Nemusíš už nic říkat, je mi to jasné..." zvedl Bill ruce na obranu a odcházel se Žandou v závěsu... Ve dveřích se ještě otočil: "A jen tak mimochodem... Půjdem dneska večer někam?? Když jedem až zítra..."
"To není špatný nápad... Máme pozvánku do toho klubu... Myslíám, že nebude vadit, když vezmem holky sebou.. Co na to říkáš??" usmál se na mě...
"Fajn..." odpověděla jsem odměřeně, protože sem se nějak nemohla smířit s tím, že je Tom nahoře a má nade mnou převahu...
Bill spokojeně pokýval hlavou a zavřel dveře... "Seslez!" zamračila jsem se na Toma..
"Ale, kotě... Nevrč na mě.." vysmíval se mi...
"Tom Kaulitz a nafukovací panna... Krásný titulek, vid??" pousmála jsem se..
"Ty se mě snažíš..." Tom nestihl dokončit větu, protože jsem se zapřela a najednou se pozice obrátily...
"A kdo má ted moc?" vyplázla jsem na něj jazyk.... Než mi stačil odpovědět, začala jsem ho líbat... Nenápadně jsem zvedla šnůru, co ležela na zemi (raději nechci vědět k čemu předtím sloužila) a uvázala jsem mu ji kolem obou zápěstí... Tomovi nic nedocházelo... Zahákla jsem mu ruce o postel a musela se začít smát...
Tom si teprve ted uvědomil, že něco není v pořádku... Pokusil se zatáhnout ,ale nemělo to žádný účinek... "Ale, ale... Copak, kocourku?" přimhouřila jsem pomstychtivě oči a vyhrnula mu tričko...
Trochu mě udivilo, že má vypracované bříško... Tím líp! Začala jsem ho líbat na břiše a bocích... Rukou jsem mu jela po stehně stále výš a výš... Jazykem jsem projížděla nad krajme jeho trenýrek... Nějakou dobu jsem se takhle bavila... Potom jsem uznala, že by to mohlo stačit... Tom už byl dost navnaděný a já na svého idola přece jen nebudu hnusná, ne?
Než jsem se dostala k jeho ústům, chvíli jsem se ještě zastavila u jeho krku... Viditelně jsem si ho označkovala a pak ho políbila... "Tohle bych si klidně nechal líbit častěji..." zašeptal...
Usmála jsem se, vyhrabala se z postele a odešla jsem z pokoje... Na schodech jsem slyšela jeho křik: "Kotě, to snad nemyslíš vážně?! To mě tady chceš takhle nechat? Prosím!"
"Co se děje?" vylezl Bill z pokoje a kulil oči..
"Netuším... Nejspíš by si měl svého staršího brášku zachránit..." pokrčila jsem rameny a šla se kouknout dolů, jestli je něco v lednici...
To be continued...NRJ awards 2008- animace

31. ledna 2008 v 4:14 | Violka |  Animačky

Bravo 06/08 (DE)

31. ledna 2008 v 4:12 | ViolkaHaunted Hotel

31. ledna 2008 v 4:08 | Janiczka |  Videa =oD

I love you 2/08 (Ru)

31. ledna 2008 v 4:06 | Violka |  Posters

Ich Bin Da Live

31. ledna 2008 v 4:04 | Violka |  *Music*

Bratranec 6

31. ledna 2008 v 4:03 | Sidhi |  FF- Bratranec
Bratranec 6
"O ou" vypadne ze mě jen, když se podívám na dotyčnou osobu,která vypadá že by mě nejraději v tuhle chvíli ukamenovala. Je to nějaká o hodně vyšší holka, má světle hnědý vlasy a naštěstí to není nějaká bárbína(to už bych asi byla mrtvá:D). Koukáme na sebe a po chvilce jen vykoktám " promiň no..víííš...sem to nemohla vydržet" řeknu a v tu chvíli vyprskneme obě smíchy a ta holka vypadá že už se na mě ani nezlobí. Uff tak aspoň že tak. "Joo abych nezapomněla menuju se Jessica, ale všichni mi říkají Jess"usmála se na mě. "JJ já se Lea...a jestli chceš tak pojď se mnou do pokoje a já ti pučím nějaký triko ju??". "Ok tak jdem" řekla a už jsem jí vedla do pokoje kde jsem jí pučila jedno červený triko,který ji skvěle padlo a už jsem se vracely do středu dění. "Lásko počkééj" slyším za sebou volat Billa a tak se otočím páč fakt netuším na koho volá. "Ahoojky" mává Jess na Billa a teď se tu líbají. Woow se mi teda Bill nesvěřil že má holkuAle jooo sluší jim to. "Jéé Leo smě tě nemohly s klukama najít.Mno tak ti chci představit Jess moji holku". "Ale my už se z Jess známe viď??" Začala jsem se tlemit když jsem si vzpoměla na tu příhodu s tričkem.
Po týdnu:
Tak jsem si tu docela(vlastně néé docela,ale úplně) zvykla.S Andreasem vycházím skvěle. Billa a Toma beru jako svý bráchy(a k tomu nej kámoše) a Jess je moje neeej kámojda. Je sni sranda a hlavně si spolu rozumíme.
Mno zrovna dneska jdeme s klukama do zoo. Joo jako sice si říkáte že jsme na to moc starý a to je právě to. Aspoň bude sranda. "Hejj jako Andreasi tobě to trvá dýl než holce...tak jako chvátni"!! křičim na něj když už asi čtvrt hodiny sedim na sedačce a Andy furt nejde. "Hejj klííd sem tu tak jdem?" přiběhne Andy a tak vemu na nohy žabky(je totiž příšerný teplo) a už vyrážíme do parku kde máme sraz s naší partou.

Úžasné avíky

31. ledna 2008 v 4:02 | Violka |  Signaturen
(100x100, 37Kb)(100x100, 38Kb)(100x100, 37Kb)
(100x100, 38Kb)(100x100, 36Kb)(100x100, 34Kb)
(100x100, 36Kb)(100x100, 41Kb)(100x100, 39Kb)

Prepac ale nie! 6

31. ledna 2008 v 4:01 | Violka |  FF- Prepac ae nie!
Obaja sme ostali ako zaseknutí. Zhodli sme sa že si to nebudeme všímať ale ten človek stále viac vyklopával a tak Bill na seba rýchlo natiahol rifle a bežal otvoriť.
,,čo tu TY chceš?" vyletel na toho "niekoho"
,,mali by ste íst späť do školy" povedal ten "človiečik" a ja som podľa hlasu rozoznala že to je Lyraja (!)
,,to kto povedal?" spýtal sa Bill odmerane.
,,ja! Vás dvoch pozná celá škola, neriskovala by som byť vami" zatrela a ja som len počula ako odchádza.
Bill tresol dverami a vrátil sa ku mne.
,,radšej by sme mali íst späť, mala pravdu, môže sa to rozkecať najprv po škole a potom po celom Nemecku" zosmutnel.
,,no nato že to bola Lyraja mala výnimočné pravdu" pritakala som a zdvihla som sa z postele. Navliekla som na seba šaty a keď už som sa obúvala spýtala som sa Billa:
,,a odkiaľ vedela že sme tu?"
,,no…." akosi ostal ticho.
,,čo?" pozrela som na neho a potom som si uvedomila že ja mám holé ruky.
Dúfam že si nevšimol moju ruku pomyslela som si a rýchlo si obliekla ten svetrík.
Doobúvala som sa a nehodila si cez ramená bundu. Bill bol stále ticho a mne to už nedalo:
,,stalo sa ti niečo?"
,,mne? Nie, prečo?"
,,vieš si tak ticho... akosi"
,,to koli Lyraji"
,,aha, a čo ti vadí viac? To že nás vyrušila alebo to že to 100% roznesie po škole? Hmm?" táto moja otázka Billa zjavne zaskočila a nevedel sa vykoktať.
,,no oboje" povedal nakoniec.
,,oboje?" vyprskla som.
,,takže to v lete čo si priznal so toho plátku drbov že ma miluješ bola pravda či nie?" vybuchla som zlosťou.
,,ale toto je iné, keby sa takéto niečo dostalo na verejnosť nebolo by to dobré pre skupinu a…"
,,na čom ti záleží? Na mne či na skupine?" kričala som so slzami v očiach.
,,na tebe ale…"
,,aspoň neklam" otočila som sa a uplakaná odtiaľ ušla.
Nevrátila som sa do školy ale bežala som na svoju izbu. Tam som sa zvalila na posteľ a plakala. Keď už som bola v najväčšej kríze napadlo ma: ,,žiletka, no tak kde ju mám" plakala som a nervózne vyhadzovala všetky veci a hľadala žiletku.
Konečne som ju našla. Pomaly som ju zarezala do ruky.
,,au" zavzlykala som, rezla som sa hlbšie ako kedykoľvek predtým. Ale upokojilo ma to. Ostávalo len pár minút do polnoci keď mi začal niekto vybúchavať na dvere.
,,kto tam je?" zvrieskla som.
,,Chris prosím otvor" bol to Bill. No "super" otvoriť mu alebo nie váhala som ale nakoniec som sa rozhodla že otvorím. Rýchlo som si niečo prehodila cez seba aby nevidel moju ľavú ruku a išla otvoriť.
,,môžem ďalej?" spýtal sa opatrne a ja som otvorila dvere dokorán.
,,sadni si" utierala som si slzy.
,,hľadal som ťa aj v škole ale tam si nebola…."
,,a?" zamravčala som.
,,nič, ja len že som ťa hľadal… ale nič, a Lyraja nás sledovala hneď ako sme odišli. Inak si nikto nevšimol že sme odišli"
,,aha"
,,prišiel som sa ospravedlniť" začal zrazu.
,,a to prečo?" odsekla som ironicky.
,,lebo ťa naozaj milujem, a neviem prečo som vtedy vôbec váhal. Rozmýšľal som a je mi jedno že sa celé Nemecko dozvie že sme boli spolu v posteli aj keď v podstate neboli ale Lyraja to nenechá len tak" mykol plecami.
,,ale nevadí mi to, milujem teba a malo by mi byť jedno čo si myslia a vedia fanynky"
,,malo alebo je?" chytila som ho za slovíčko....POKRACKO!!!!