TokioHotel - official profile

Psychárna...7

6. prosince 2007 v 4:05 | Janiczka |  FF- Psychárna
"Kolik je hodin???" vyjekla sem najednou, " Bude 12,15… proč??? Máte už hlad???L upe v klidu odpověděl Lukáš. " panebože!!! Za třičtvrtě hodky je taky Georg!!! Musím běžet!!!" utíkala sem k sobě do pokoje. V hlavě sem měla zmatek, oblíknout se nebo namalovat??? Běhala sem z koupelky do pokoje.. asi za 15min sem byla hotová…. " Uf… stihla sem to nějak rychle." vyčerpaně sem padla na postel. Hlad mi, ale nedopřál moc dlouhou relaxaci. Zbývalo mi asi 15min a můj žaludek měl pocit, že bych měla sníst nejmín půl prasete. Právě v půlce mých hodů zazvonil zvonek. Radostí sem vyskočila… " Kurva!!!" nadávala sem.. upe celá sem se zlila džusem. Těžké dilema…. jít se 1. převlíknout nebo otevřít??? OTEVŘÍT!! " Ahoj!! Tak můžem???" vesele pozdravil Georg. "Nazdar… jo, ale počky ještě chvíli… stala se mi menší nehoda." ukázala sem na svou zcela new image.
Georg:
Doufám, že vím co dělám… Znám ji jeden den a hodlám ji přivést do mého nejstřeženějšího soukromí… JO CHCI TO UDĚLAT!!! Snad to ostatní pochopí.. " Můžem vyrazit!!!" sešla usměvavá Jannie ze schodů. " Už mi řekneš kde jedem???" zeptala se cestou k autu. " N-e… ještě ne.. uvidíš na místě!!!" odpověděl sem a podržel sem ji dveře od auta.. asi mi přeskočilo, když si hraju aji na gentlemana. "Nemám ráda překvapení… musí se na ně dlouho čekat…" sedla si na sedadlo a prohlížela auto… už ji nejspíš došlo, že tímhle jezdíme my na různé akce atd. V jejich očích bylo vidět vzrušení. " Tohle překvápko se ti bude líbit!!! Věř mi… za 5min sem tam." těšil jsem se mna její reakci, právě plním sen člověku, který mě uchvátil svou upřímností a bezbranností. na tváři jsem měl neustálý úsměv… s Jannie mi bylo fakt dobře.
" Já to fakt nevydržím!! Kdy už tam budem." netrpělivě sem se vrtěla na sedadle. " Normálně bychom tam už před 15min byli, ale ta zácpa nás zdržela." řekl Georg, otevřel okýnko a vyklonil se ven. Poměrně riskantní krok pro profláknutou celebritu. " myslím, že už se to hýbe!! za chvíli sem z toho venku!!" s radostí oznámil. " příště jedem mým oblíbených dopravním prostředekem.. a to pěšky!!" rázně sem řekla. naštěstí to šlo opravdu rychle.. asi ta 7min sme byli na místě. " Ehm… to je to překvápko???" podívala sem se na budovu přede mnou .. měla sem strach, aby na mě nespadla. " ne… počkej až co bude uvnitř… jenom tě upozorňuji, že je tam šílený nepořádek." nadšeně otevřel plechové dveře.
" Nepřibližuj se ke mně!!! Ne… já je nechci!!! To máš z těch tun tužidla co máš na hlavě!!!" ječela nějaká holka… vypadalo to na pořádnou hádku.. takový ječák sem už dlouho neslyšela!!! " Ale no tak Elen… já za to nemůžu!! To se může stát každému.. stejně už je nejspíš máš!! To není důvod, aby si mi ani pusu nedala…" tenhle hlas už sem znala "je to…"oči sem vyvalila až ke kolenům. " Bill Kaulitz!!!" dokončila sem větu. " Jo za chvíli uvidíš i Toma a Gustava…jsem u nás ve zkušebně." zazubil se a já sem mu nadšeně vrhla kolem krku a vlepila pusu na tvář. " To si mi měl říct dřív!! Ted sem z toho tak mimo, že ani nevím jak sem jmenuju!!!" plašila sem. " Kliiid…. vždyt to není prezident USA, ale banda pubertáků a 1 vyšilující holka! chytnul mě za ruku a táhnul směrem dovnitř.
" Jeee… ahoj Georgu!! A to je kdo???" vlídně se usmála dívka, kterou předtím Bill oslovoval Elen. " Ahoj… Elen tohle je Jannie, Jannie Elen!!!" představil nás. " A já sem…" přistoupil ke mně Bill. "… já vím Bill…" doplnila sem ho. " Opravdu hloupé předpokládat, že mě neznáš!!!" usmál se a podal mi ruku. V tu chvíli sem měla pocit, že se neudržím na nohou… PODALA JSEM SI RUKU S 1 Z NEJSLAVNĚJŠÍCH NĚMCŮ…… MAZEEEEEEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokráčko příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wikouš wikouš | Web | 17. srpna 2008 v 13:18 | Reagovat

dáááááááááááááááááááááál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.