TokioHotel - official profile

Září 2007

Adminky

30. září 2007 v 10:52 | Violka |  Kontakty
Tento blog už zažil spoustu příchodů a odchodů nových adminek a dá se předpokládat, že z toho může být někdo i zmatený... :) Vzhledem ke smůle na nové "spolupracovníky" jsme se s Jančou rozhodly, že už k sobě nikoho nebudem brát, pokud to nebude akutní... ;) Nachystala sem pro vás menší přehled... :) :P
  • Violka(Wiiiolka) - zakladatelka blogu... :)
(Eh... krapet sem neodhadla velikost obrázků... xD...)
Takže... nebudu se zatěžovat nějakými dotazníky a rovnou všechno vyklopím... ;) Bydlím v jednom špinavém městečku, které nese jméno Bohumín... :) Narodila jsem se 18. října 1991... Takže letos (2007) mi bude 16... :P :) K Tokio Hotel jsem se dostala zcela náhodou přes kamarádku, která má rodinu v Německu... Okamžitě jsem se zamilovala, ale bála jsem se to před svou nej kámoškou (Janiczkou) říct, protože jsme obě do té doby naprosto nesnášely Němce... Moc dlouho jsem to nevydržela a nakonec jsem zjistila, že Janiczka mou úchylky taky začíná sdílet... xD Založila jsem blog, který mi bohužel vzápětí někdo smazal... :( Rozhodla jsem se ten nový lépe zabezpečit a poprosit někoho o pomoc, aby blog byl co nejvymakanější... Tak se k blogu dostala Janiczka, Mikoušek a Maginka...
ICQ: 340 025 605
  • Janiczka - spoluzakladatelka... :)
Nejenže s Janiczkou sdílím jeden blog, ale také sdílíme město ve kterém žijeme, školní lavici, nejméně polovinu názorů, lásku k Tokio Hotel,atd ... xD Janiczka se narodila 18. prosince 1991, takže mezi námi není moc velký věkový rozdíl... :)
"Odpadlíci..." -tohle nemyslím vážně, nebojte... :)
  • Maginka- spoluzakladatelka
Maginka bohužel naprosto propadla své lásce pro hip-hop, která přerostla tu k Tomovi... :( :) Měly jsme mezi sebou nedorozumnění, které se nakonec naštěstí vyřešilo! :)
  • Mikoušek - spoluzakladatelka
Miky je stále naprosto poblázněná do Gustíka... :) Ale bohužel, kvůli nedostatku času a pomalému netíku práci na blogu vzdala... Ale když má čásek, tak nám ráda s nějakým tím překládkem píchne... ;)
  • Sisinka- bloggerka
Sisinka napsala pro náš blog spoustu příběhů... Jednoho dne nás s Janiczkou napadlo, že ji vezmem k sobě, protože jsme byly na blog už jen dvě... Sisinka byla nadšená, praštila se svým blogem a šla k nám... :) Jenže se ukázalo, že kvůli střední už nemá tolik času, nebyla aktivní (postupem času už ani nepsala povídky) nebo se jí snad nelíbilo naše vedení a skončila... Snad nám brzo nějakou povídku pošle!!! ;)
  • Iveta- bloggerka
Iveta nás hodně dlouhou dobu prosila, abychom ji vzali mezi sebe, že na tento blog chodí strašně dlouho a moc by si to přála... Protože to byla moje kamarádka z chatu, rozhodli jsme se jí vyhovět... Jenže ona v té době začla rozjíždět ještě jiný blog a na náš blog dala snad jen dva články a tak nepřečkala ani zkušební dobu... xD
  • Žanda- bloggerka
Po odchodu Ivety jsme za ni hledali náhradu... Žanda se nám zdála jako vhodná adeptka... S radostí naši nabídku přijmula, ale postupem času její příspěvky stále ubývaly... Vše vyvrcholilo nedorozuměním kvůli jedné povídce, které jsme však už vyřešili... :)
Ikdyž už nesdílíme blog, přátelství snad stále přetrvává...

Bill Kaulitz pain

30. září 2007 v 4:18 | Violka |  Videa =oD

"Všechno začalo ve Francii..."

30. září 2007 v 4:17 | Violka |  Rozhovory (interview)

Přeložila Evule pro tokio-hotel-de.blog.cz! Kopírovat pouze se zdrojem
Aby zachitili točící se úspěch a mezinárodní vývoj kapely, především ve Spojených Státech, Bill, Tom, Gustav a Georg na nějakou dobu opustili Francii...ale co se vrátili zpátky, je to lepší než předtím. 10. a 29. října budou na podiu v Paříži a Provincii.

Konečně jste zpátky ve Francii....
Všichni: Ano, a je to pro nás potěšení.

Jak jste trávili toto léto?
Bill: V červenci jsme byli víc než tři týdny ve Spojených Státech. Především jsme tam byli na dovolené, ale taky trochu pracovat.
Tom: Po návratu jsme byli zase propagovat naše album Zimmer 483 v Evropě, především v Itálii a ve Španělsku.
Gustav: Zbytek času jsme strávili doma s našimi rodinami, v okolí Magdeburku. Nepřijeli jsme tam nadlouho! Potřebovali jsme opravdovou přestávku a šanci odpočívat. Protože jsme od začátku roku jeli nepřetržitě.

Co jste dělali v USA?
Bill: První ze všeho jsme navštívili New York, vždycky jsme snili, tam jet! Byl to opravdu šok. Amerika nemá s Evropou nic společného; Všechno je rozdílné - tak velké, tak impozantní! Díky televizi jsem měl nápady, jak to v USA rozvinout. Ale nic, co jsem si představoval, se nepodobalo zemi, ve které jsme byli. Pro mě byli tyto prázdniny opravdové odhalení.
Tom: Dál jsme navštívili západní pobřeží a LA; slavné ´Město andělů´. Tady jsme se setkali s lidmi, se kterými budeme pracovat - měl bych říct, na Tokio Hotel, aby nás dostali do USA.

Takže je to oficiální - jet za Atlantik?
Gustav: Jednání s lidmi z Interscope šlo opravdu dobře. Tenhle stroj je hotový a připravený (směje se).

Setkali jste se jinými umělci v LA?
Všichni: Oh ano!
Georg: Tom má k tomuto tématu hodně co říct...(směje se)

S jako hvězdou si se Tome setkal?
Tom: V kanceláři Interscope jsem se setkal z Nicole z Pussycat Dolls. Zamilovala se do mě na první pohled - byla to opravdová dohoda (směje se). O několik hodin naše láska vyvrcholila ve společný vášnivý večer.
Bill: Tom přehání. Strávili jsme s Nicole Scherzinger památný večer v LA, na její narozeniny. Nicole je opravdu milá holka! Když slyšela, že jsme v LA, poslala nám pozvánku, abychom s ní strávili večer.
Georg: Zatímco Tom hltal Nicol očima, já jsem trávil čas s ostatními holkami z Pussycat Dolls - bylo to opravdové potěšení. (povzdechne)

Jak se vám líbili Američané?
Gustav: Z velké části nebyli špatní - velmi příjemní.
Tom. Abych byl upřímný, radši dávám přednost francouzským holkách; jsou milejší, modernější a víc sexy než Američanky. A to není vtip. (Hm... Super... )

Pro váš návrat do Francie, bude vaše turné v říjnu památné.
Bill: To je pravda; tahle cesta do Francie je opravdová událost v životě kapely Tokio Hotel, skutečná realizace. S ohledem to bylo vlastně ve Francie, kde začlo mezinárodní dobrodružství kapely. Před rokem jsme hráli poprvé koncert v Paříži před 700 lidmi (Trabendo 28/09/06). V říjnu přijde více než 80.000 fanoušků. Je to všechno neuvěřitelné! (Oh ano... Francie je nejlepší... Francouzky jsou nejlepší... Rovnou si zbalte kufry a jedte tam na trvalo ne?!)

Jaké překvapení jste si nechali v záloze pro francouzské publikum?
Tom: Odložili jsme stanou ty nejlepší věci z "483 Tour", aby byly neobyčejné. Nezklamat fanoušky, kteří nás už viděli na podiu, rádi bychom show obohatili - udělat ji vznešenou. Doufám, že věci přinesou turné žádaný účinek.

Drby spekulují o překvapení.
Bill: A mají pravdu. Hodně dní jsem na tom překvapení pracoval. Tahle práce je zvláštní dárek určený jen pro francouzské fanoušky. Je to přesná píseň, kterou umím zazpívat ve vašem jazyce (mrkne)... (Jen pro francouzské fanoušky... A co my?! Kde jsou ty řeči, že jsme jim pomohli k Evropskému úspěchu?! Zapomenuty...?!:(...)

Obáváte se zklamání vašich fanoušků?
Bill: Bez fanoušků bysme nebyli, díky nim existujeme. Vždy jsme měli tohle na mysli: tenhle úkol, tuhle vážnou zodpovědnost. Musíme vždycky našim fanouškům ukázat, že si vážíme jejich pozornosti a v každém případě být perfekcionisté. Přísahal jsem a někdy se obávám, že neděláme to nejlepší co umíme, a že můžeme zklamat některé fanoušky. A teď budeme ještě víc cestovat a nebudeme právě tak k dispozici, jak jsme dříve bývali.
Tom: Mezinárodní projekty Tokio Hotel nedovolí, že budeme tak hodně ve Francii, jak bychom si přáli. Ale doufáme, že nás naši fanoušci neopustí. V životě nejsme vždy volní, dělat vlastní rozhodnutí, obzvlášť, když se jedná o práci. (Twe... nebudete tak často ve Francii... Ale že u nás nejste VŮBEC vás vůbec netrápí... Si myslíte, že naši fanoušci se zády obrátit nemůžou?! Stejně už to valná většina udělala... :(!)

Drby říkají, že začínáte být hvězdami...
Georg:
Lidi si vždycky něco šeptají o ostatních. Osobně nepřikládám těmto drbům nějakou pozornost.
Bill: Hodně pracujeme a k ostatním máme vždycky úctu. Někdy máme dobrou náladu, někdy ne. Ale neznamená to, že se stáváme hvězdami.
Tom: Žádost o trochu ticha před vystoupení, žádost o mléko, a hodně sladkostí na náš pokoj - to jsou naše jediné nároky jako "hvězdy"

Jaké jsou vaše projekty na další měsíce?
Gustav:
Tour ve Francii poběží v listopadu, potom bude nějaké promo v Německu a něco málo skrz Evropu. Dále, to bude začátkem roku 2008 a my začneme postupovat do Velké Británie, USA a Japonska. Krátce řečeno, náš diář je opravdu plný!

Je na řadě třetí album?
Bill:
Stále píšeme nové písně a melodie. Tohle léto jsme já a Tom byli hodně produktivní. Ale i když hoříme netrpělivostí, ukázat veřejnosti naši novou práci, je také příliš brzo, myslet na nové album. Náš čas je v dalších měsících tak naplněný, že nemůžeme věnovat čas posledním věcem ve studiu.
Tom: Žádné nové album, ale DVD "Zimmer 483 Live - na evropské turné, může uspokojit naše fanoušky. Vydání ve Francii je plánované na 5.listopadu.

Co bude především na tomto live DVD?
Bill:
Hodně času jsme strávili ve studiu s našim týmem a vymýšleli nové posloupnosti na toto DVD. Samozřejmě můžete vidět koncert kapely a dokonce také zákulisí. V posledních měsících jsme měli u sebe dlouhodobě tým kameramanů.
Tom: Vždycky mi připadal bonusový materiál na hudebních DVD nudný. Také pro opravdový film, bych měl rád věci veselé a dynamické. Fanoušci nás můžou následovat během "opravdového" dne.
Omlouvám se za některé komentáře, které jsou krapet hnusné... Ale...mě prostě strašně moc mrzí, jak na nás zapomněli... zanevřeli... Jen proto, že jsme nezaplnili halu?! Nebo proto, že nevyhrajou každou hitparádu?! Proč?! Tolik bylo řečí, jak jsme pro ně důležití... A co ted?! Snad si na nás ani nevzpomenou... :( Docela mě ubíjí, jak se kouknu kolem sebe... Plno kamarádek, které jsem si získala díky tomu, že byly zažrané fans TH, už dávno fanynky nejsou... :( Aby příště až jednou zase přijedou, vůbec zaplnily klub...

Tokio Hotel Magazine

30. září 2007 v 4:16 | Violka |  Časáky
Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio Hotel •, Tokio Hotel Magazine

Italie, Milan Meet&Greet

30. září 2007 v 4:15 | Violka |  Videa =oD

Hambourg - 28.09.2007

30. září 2007 v 4:14 | Violka |  Paparazzi 2007


Potisky na trička

30. září 2007 v 4:13 | Violka |  Věcišky

TopMusic HS

30. září 2007 v 4:12 | Violka |  Časáky
Blog de tokio-hotel2 : Tokio Hotel // • #1 Source Francophone sur le groupe Tokio Hotel •, TopMusic HS

Signaturky by Delly

30. září 2007 v 4:11


Gustav Je t'aime !!!

30. září 2007 v 4:10 | Violka |  Videa =oD


Wallpoše

30. září 2007 v 4:08 | Violka |  Wallpíky a fotomontáže...
HyperLinkHyperLinkTokio483Hotel.blog.cz Tokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czTokio483Hotel.blog.czAvatárky Billa

30. září 2007 v 4:02 | Violka |  Signaturen
Obrázek “http://www.thfanclub.myforum.ro/images/avatars/124790795645c3ec330f6fe.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nemělo se to stát-2.řada-18

30. září 2007 v 4:01 | Nicky |  FF- Nemělo se to stát-2.řada
"Nicoooool"zakřičí…
"coojééééé"leknu se…cáááááák…
Já a brácha chytnem výtlem..
"hele není pod tou vodou nějak dlouho?"ptám se Billa.
"no mě se to taky zdá"
"ty wole"řeknu a skočim za ní..když jí vytáhnu je trochu modrá..
Bill mi pomáhá jí vytáhnout…
Blé.. začnu vykašlávat vodu…
"vy jste paka"křiknu když popadnu dech..
"Nicol si v pohodě?"řekne Bill a obejme mě..
"my jsme to tak nemysleli"řekne Tom smutně..
"hm..to je dobrý.."řeknu a posadim se na lehátko..
"Bille pustíš mě?mám co dělat abych popadla dech"
"jo jasne..promin"řekne a jde za Tomem..začnou skákat do vody různými způsoby..jen je pozoruju..
"Bille?asi ti zvoní telefon"křiknu na něj..
"jo díky zlato"řekne a běží do domu..
Tom taky vyleze z bazénu a lehne si vedle na lehátko..
"tak mládeži..volal mi David že už letíme zejtra"
"coo!to néé"špitnu..
"aspon budu o den dřív doma..jedem už ráno"usměje se. "tak já si jdu zabalit"líbne mě na tvář a odejde..
"budeš tady dneska spát?"
"proč se ptáš?"divim se.
"no jen tak"
"já ještě nevim..podle toho jak bude chtít Bill"
"já myslim že bude chtít..a jinak..zejtra máme dva dny kdy můžem bejt spolu"řekne…eh co:D
Na to se posadim, sundám brejle a podívám se na něj.. "co si od toho slibuješ?"
Nedořekne to protože se přiřítí Bill.. "neobjednáme si pizzu?"
"jasně..já chci šunkovou"řeknu.
"sýrovou"
"no já si dám taky šunkovou"řekne a jde zpět do domu pro mobila..
VEČER
"fuj já sem přecpaná"řeknu a podívám se na kluky..ty sou na tom stejně..
"já už si jdu lehnout..ráno brzo vstávám..jdeš semnou Nicol?"
"zachvilku za tebou přijdu jo?"
"okej ale prijd co nejdřív"mrkne a jde do svýho pokoje..
Zvednu se a jdu do kuchyně pro pití.
Stojim u linky..zachvilku přijde Tom.Bezeslov mě chytne za pas a posadí na linku..nic neříká…nenasytně mě začne líbat..nebránim se..líbá mě po krku..rozepíná mi vestu…zajede mi rukou pod sukni..začne mi rukou přejíždět po kalhotkách..začnu potichu vzdychat.. Začne mě líbat aby Bill nic neslyšel..

Reden

30. září 2007 v 4:00 | Violka |  *Music*

A je to tady!

29. září 2007 v 10:40 | Violka |  O tomto blogu
A je to tady!!! New design... :) Já osobně jsem z něj naprosto nadšená!!! Chtěla bych strašně moc poděkovat webovce http://graphic-twins.ic.cz/, která mi design zprostředkovala a hlavně člence týmu s přezdívkou Kika, která mi design udělala... :) Wow... ae záleží také na vašem názoru... ;) Takže, prosím, hlasujte v anketce... :)

Topmusic nr.85

29. září 2007 v 10:17 | Violka |  Časáky