TokioHotel - official profile

Duben 2007


Billův jazýček...

30. dubna 2007 v 4:20 | Sisinka |  Supa fotečky

TWINS VERSUS DVOJČATA 62

30. dubna 2007 v 4:19 | Janiczka |  FF-Twins versus dvojčata
62. díl ( Janiczka)
Chudák mamka… 2 večeře a to pro naše kluky… myslím, že zažije jistý šok!!!! Asi za 15min zazvonil zvonek… " Jdu otevřít!!!"běžela sem ze schodů. " Aho….." OMG!!!! " Co ste to se sebou jako udělali??? Kde máš kalhoty??? TO sis vzal štrample a zapomněl sis je oblíknout???" vyjeveně sem zírala na Toma… " Coby… Sisi říkala, že se máme slušně obléct… a tak sem myslel, že to bude vhodné…" ukázal na své UZKÉ, ŠPAGETOVÉ kalhoty…. " Ted vypadáš jak by si utekl z léčebny pro poruchy příjmu potravy…. ted do tebe bude cpát máti jídlo klidně i rukama…." sjela jsem ho naposledy pohledem, protože tohle bylo naprosto unikátní… " Ne… mami tedkom nikdo nepřišel…. já ty lidi neznám!!!" otočila se Sisi na podpatku jenom co spatřila Billa ve dveřích ( Toma naštěstí zrovna neviděla). " Sisi…. počkej…" křiknul na nic… ehm… špatně oblečený baleták. " Jo mami… tak to sou oni… jenom sem nevěděla, že chodím s takovým… ehm… jarním kvítečkem!!!" řekla co nejúlisnějším tonem. " Dobrý večer já jsem Bill Kaulitz!!" představil se chrtolev mamce. Chudák vyjukaně hleděla jak by spatřila dikobrazí hlavu na jezevčím tělíčku…. hm… a to neviděla to nejlepší…. za jejími zády se vynořil Tom…. " Dobrý večer!!!" řekl ji hrubým hlasem. Matinka poskočila leknutím a málem vyjekla zděšením….Jejím rentgenovým pohledem snad viděla i trenky co měl na sobě.. pokud mu ty úzké gatě nějaké povolili… to v horším případě. Aby toho nebylo málo vešel zrovna do kuchyně ten mámin " přítelíček"…ehm… přesně jako epizoda z nějakého sitcomu… název dílu.. kdo se dýl vydrží nesmát!!!=)))…. " Mami za jak dlouho bude jídlo??" zeptala sem se, protože by mi kratší rozhovůrek s Tomem bodnul. " NO tak ještě čtvrt hodky…" odpověděla, ale spíš se věnovala rozhovoru s Güntrem než vaření. " Dělej… do mého pokoje!!!" zlostně sem se na Toma podívala…. " Jani, ale já se bojím… musím??" zkoušel to se nevinným pohledem…" Pozdě… ted už to nezachráníš…" vzala sem ho za ruku a táhla nahoru.
" Můžeš mi říct proč ses kvůli moji mamce oblíknul jako klaun?? Ne klaun je slabé slovo… jako já dostanu sprda, že tě vyfotím v trenkách.. v kterých vypadáš líp jak v tomhle…" sedla sem si ztěžka na postel. " Bill řekl slušně obléct… a já nic slušnějšího než oblek nemám!!!" ohajoval se. " A kdy si ten oblek měl na sobě na posled??? Jak ti bylo 10??" skepticky sem se na něj podívala. " No… k tomu se vyjadřovat nebudu…" zatvářil se jako, že přemýšlí.. nejspíš asi zjistil, že ho měl naposled v 1. třídě… " Janiczko.. broučku.. třeba se to tvojí mamce líbí…" obejmul mě a sednul si ke mně… no jasně… jako by ho moje milovaná matinka niiiiikdy neviděla…." NO jediné co vypadá good sou vlasy…" abych to přiblížila… Tom si místo svých obvyklých gatí XXXXL vzal uzounké a kratoučké kalhoty černé barvy s dementím bílým proužkem, vlasy měl stažené do ohonu bez kšilty šátku a jiných blbinek, ale to nej je košile, která jemně odkrývala pupek… no prostě buzna na 2!!! S Billem tvořili dokonalý pár anorektických homoušků… " Pusinku… dej mi pusinku!!!" žadonil… " Ale enem malinkou.. mamka už má asi večeři…" dala sem mu pusu na líčko a odešla… Tom se ublíženě zvednul a následoval mě…
" Takže vy tedkom pojedete na turné???" ptala se mamka. " JJ…tedkom sme měli volno, ale už zase musíme makat.." zašklebil se Tom… " No chudáčci.. to je hrozná práce, když děláte to co vás baví.." politovala je Sisi. " TO teda jo… ještě, když vás budem vláčet celou dobu s sebou, protože máte naplánovou stejnou trasu se showcase!!!" zasmál se Bill a neuprosně se bil s nudlí, která mu nešla nabral na hůlky. " CO PROSÍM???" vyjekaly sme najednou já, Sisi i mamka.

NRJ12-La totale -11.04.2007

30. dubna 2007 v 4:18 | Janiczka |  Videa =oD

kdo se hodí ke komu-Bill

30. dubna 2007 v 4:16 | žanda |  Soutěžky
_____________________________________________________________
Sisi-16
Dominika-14
Olga-15
Denisa-14
Barča-14
Lenka-14
Lili-15
Míša2-15
Hanka-13
Viol-15
Žanda-15
Mischa-13

Tourbus

30. dubna 2007 v 4:15 | Violka |  Supa fotečky

kdo se hodí ke komu-Tom

30. dubna 2007 v 4:14 | žanda |  Soutěžky
____________________________________________________________
Viol-15
Sisi-16
Vendy-16
Jana-15
Denisa 14
Miriam-15
Veronika-13
Žaneta-15
Míša-13
Andrea-13
Zuzana 15

DeBill na druhou...1

30. dubna 2007 v 4:13 | Baruš |  FF-DeBill na druhou
DeBill na druhou
,,Ty vole ségra pohni!" řvu na svoji praštěnou sestru,který se právě zasekla noha mezi škvírou balkónu.
,,Tak mi pomoc a nestůj tam jak vojetá!" Jen jsem protočila panenky a šla kní.
,,Můžeš mi říct,jak si to dokázala?" zeptala jsem se jí se smíchem
,,Radši se neptej a pomoc mi,za chvíli se ty telata vrátěj!" nadávala a já ji teda s její pomocí tu nohu vyndala.
,,Super..teď se dostat dolů,ale to bude hračka" řekla mi machrovsky. Koukla jsem se dolů na bazén pod námi,vedle na okap a zase na ni.
,,Aha..Tím chceš jako říct,že pokud se špatně budu držet okapu,sletím do bazénu a vzbudím tím Kaulitzovou,matku těch dvou kreténů,která by se nás ptala co tady děláme pak by ty dva vylízanci zjistili,že jsme tam ty žáby a pavouky do postelí daly mi?" vychrlila jsem na ní a poklepala si na čelo
,,No pokud dopadneš potichu,tak ne,ale pokud zase hodně nahlas tak jo." Radši jsem se ktomu nevyjadřovala,protože vím,že bysme téma ,,kaulitz dvojčatózis,dementózis" rozebíraly ještě hodně dlouho.
,,Lez teda první" řekla jsem jí a dala si ruce v bok.
,,Tss..No problem" řekla mi a přelízala balkón,chytla se okapu a pomalu se spuštěla až dolů. Zůstala jsem čumět z hubou dokořán.
,,Na tak dělej" potichu na mě zakřičela. Jen jsem na sucho polkla,přelzla balkón chytla se okapu, a snažila jsem se opatrně spouštět. Když jsem byla asi tak v půlce,zachytila se mě nohavice o takovej hřebík a rozpárala se mi do půlky.
,,Doprdele!" zaklela jsem. Ségra se mohla potrhat smíchy. Začala se tak gebit až málem sletěla do bazénu.
Nějak jsem teda slezla dolů,ale pělně nasraná.
,,V životě už nelezu po okapu dolů!" řekla jsem nasraně
,,Klid ségra,to půjde uklidňovala mě má drahá pololovička.
,,Jasně" řekla jsem ironicky a obě jsme si to mířili domů. Ségra za výgebem a já s roztrženou nohavicí.

kdo se hodí ke komu-Gustav

30. dubna 2007 v 4:12 | žanda |  Soutěžky
____________________________________________________________
Viol-15
Žaneta-15
Sisi-16
Miky-15
Lili-15
Míscha-13

Dítě pasťáku 23

30. dubna 2007 v 4:11 | Sisinka |  FF-Dítě pasťáku
23.díl
Seděla sem v letadle a očima plnýma slz sem se dívala z okna,jako kdybych doufala že ještě naposled kluky zahlídnu.
,,Dobrá den vážení cestující…´´ozvalo se v tom letadlovým rozhlase.,,Náš let potrvá 5 hodin,děkujeme že využíváte služeb společnosti Bahamy tour…´´moment moment…Jak Bahamy??
,,Prosím vás kam vlastně letí tohle letadlo??´´ptala sem se letušky,která procházela kolem.,,na Bahamy slečno…´´odpověděla mi s úsměvem a moje jediný přání teď bylo uškrtit Billa…
Prej nebudeme od sebe daleko….No jo vždyť ne,jenom několik tisíc kilometrů,to přece nic není…A navíc mi v hlavě začalo hlodat nespočet věcí…,,Co když mě Bill poslal takhle daleko jenom aby se mě zbavil??´´ptala sem se sama sebe,ale nebyla se schopná najít si odpověď.
Ale pak sem si řekla že by to neudělal…
Jenomže mi začalo docházet,že Bill může říct cokoliv,ale není tady moc velká reálná naděje,že by sme ještě někdy mohli bejt spolu…
,,Prosíme připoutejte se,právě přistáváme…´´ozvalo se znova,ale já nebyla schopná vnímat nic jinýho než obraz Billa ve svý hlavě.Taky sem na to doplatila…Letadlo přistálo a já se zinkla do hlavy o protější sedadlo…Ale přežila sem.
Zkroušeně sem vystupovala z letadla a v letištní hale na mě čekal chlápek,kterej mě měl odvíst do mýho novýho ,,domova´´ přesně jak mi Bill před několika hodinama sliboval.Bill mi zajistil pokoj v nějakým hotelu na dobu neurčitou a když sem se dostavila na recepci,ženská za pultem hned věděla kdo sem,předala mi klíče od pokoje,popřála mi příjemnej pobyt a poslala mě nahoru.Výtahem sem dojela až do posledního patra kde sem s námahou našla svůj pokoj.Ale povedlo se…Sice mi to trvalo značnou část hodiny,ale úspěšně sem se dostala k mým dveřím.
Otevřela sem je a do očí mi hned padla obálka,která ležela na stolku u dveří.
Otevřela sem ji a hned sem poznala Billovo písmo…
,,Ahoj Beruško!
Možná se divíš,proč je tady ten dopis,proč sem ho psal,když sem měl tolik možností říct ti jeho obsha do očí…Asi to bude tím,že sem nenašel odvahu,tak sem si řek,že bude lepší když si to přečteš sama.
Nezvlád bych ti to říct,kdyby si byla v mojí blízkosti…
Určitě ses divila,že sem tě posadil na letadlo,který letělo až na Bahamy,ale věř mi že je to jedno z mých nejsprávnějších rozhodnutí v mým životě…
Nechci ti lhát,i když se mi to říká těžko tak…Nevim,nemůžu ti slíbit že se ještě někdy uvidíme,i když sem ti říkal něco jinýho.
Možná že by všechno mohlo bejt jinak kdyby se nepřišlo na to,že tě schováváme právě my.Nemohl a nechtěl sem se dívat na to jak mi tě odvážej a každýho zavíraj někam jinam.Nevim jestli se nás to nějak dotkne,ale doufejme že ne…bude na tebe pořád myslet a doufat že tě ještě někdy budu moct tisknout v náruči…
Už musim jít,nebo nám odletí letadlo…
Nikdy na tebe nezapomenu…Bill´´

kdo se hodí ke komu-Georg

30. dubna 2007 v 4:10 | žanda |  Soutěžky
_____________________________________________________________
Viol-15
Žaneta-15
Sisi-16
Jana-15

Pohádkové setkání 6 - The End

30. dubna 2007 v 4:09 | Alice |  FF- Pohádkové setkání
6.díl
Uběhli už 4 dny já jsem byly zdravá jen mi bylo někdy po ránu trochu špatně!!!!! Marta řekla ,že to není normální a ,že půjdu k doktorovi je vidět že je beran protože si nic nenechá vymluvit!!! "Jste těhotná"oznámil mi štastně doktor ,ale mě se do očí drali slzy!!! Co se děje vy nejste ráda!!!! Ne jsem ale ted toho na mě bylo trochu moc!! Doktor mě ještě poučil a já jsem šla!!! vyšla jsem z ordinace tam na mě čekala Marta a Dean "Tak co" vyhrkli na mě!! Ale viděli jak mi po tváři stéká slza!!! Marta se lekla "Tak už nám něco řekni!!!! " Začala na mě!!!! " Já jsem těhotná" Tekli mi slzy štěstí ale taky smutku protože jsem veděla ,že moje dítě nebude mít tátu ,kolem sebe bude mít hodně lidí co ho bude mít rádi ,ale táta je prostě táta!!! Šla jsem hned za Billem mu říct ,že čekáme miminko!!! Když jsem vešla do pokoje byla tam sestřička tak smutně se na mě podívala ,že jsem pochopila co se stalo!!! "Musíme ho odpojit je nám to líto ,už jsme volali panu Kaulitzovi aby přišel mate ještě chvilku na rozloučenou!!!! Sedla jsem si na postel a dala Billovi pusu pohladila ho po jeho jemné tváři cítila jsem jak mi zase vlhnou oči a jak mi něco studeného stéká po tváři!!!! "Bille budeš tatínek čekáme miminko!!! najednou jsem cítila jak mě stisknul ruku utřela jsem si rychle slzy a řekla "Bille!!!!????" Najednou uslyším "Píííííííííííííííííííííííííííííííp!!!!!"Zvedla jsem hlavu k jednomu z přístrojů a viděla jsme jak místo klikatých čar tam je jedna rovná čára!!!!!V tom přišel do pokoje Tom!!!! Když to uslyšel přiběhl a začal kříčet NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Bille to mi nemužeš udělat no tak prober se ty nejsi mrtvý ty to na nás jen tak hraješ jak když nám bylo 5 no tak konec hry Billeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Prosím!!!To už tam byl doktor a říkal sestřičce odvedte je pryč!!! Neeee já nikam nepůjdu já musím být s Billem je to moje dvojče bez něho nemůžu žít!!! Slzy mu tekli proudem!!! Už nás dostali z Billovýho pokoje stali jsme za skleněnýma dveřma!!!koukala jsem co dělají s Billem!!!! Když jsem se otočila Tom už tam nebyl vzpomněla jsme si co tenkrát říkal když stál u Billový postele "JESTLI ODEJDEŠ TAK JÁ TAKY" Tuhle větu si opakuju pořád dokola!!Jestli odejdeš tak já taky "Kam by mohl jít???"Ted mě napadalo jedno místo kde jsme byla jednou s Billem říkal ,že vždycky když je něco trápilo šli sem!!!Byla to taková rozkvetlá louka a v prostřed byl krásnej strom nikdo tam prej nechodil jen málo tam někdo prošel!!! Vzpomněla jsem si ,že na tomhle místě jsme asi otěhotněla s Billem milovali jsme se tu den před tou nehodou!!!! Když jsem si na to vzpomněla pohladila jsem si břicho a řekla nebo budeš žít!!Po smrti Billa jsem chtěla jít na potrat ,ale ted jsem se rozhodla ,že na žádnej potrat nepůjdu a naše dítě bude žít už kvůli Billovi on by to tak určitě chtěl!!!Stopla jsem první taxi co jsem viděla!!! Řekla jsem mu kam má jet "A hlavně rychle prosím" Když mě tam dovezl zaplatila jsem mu a běžela jsem na ono místo!!! Volala jsem Tomovo jméno ,ale nic se neozívalo žádná odpověd!!! Najednou jsem uviděla jak v západu slunce je vidět stín ležícího těla!! Rozběhla jsme se tam byl to Tom měl podžezané žíly naštěstí podélně takže byla naděje ho zachránit!! Zavolala jsem sanitku byla tu za chvilku mě vzali sebou!!!! Seděla jsem na chodbě a o všem tom co se mi dneska stalo přemýšlela!! Prvně to ,že jsem těhotná,pak to že zemřel Bill u téhle myšlenky jsem se rozbrečela a vzpomněla jsem si ,že to možná byla moje vina proč Bill zemřel řekla jsem mu že jsem těhotná a v tu chvíli začal pípat ten odpornej přístroj!!! Najednou se otevřeli dveře od sálu a vyšel doktor!!" Má štěstí ,že jste ho našla tak rychle žily jsme zašili kdyby si je ,ale podřezal vodorovně už by jsme ho nezachránili!!! Asi nad ním stál STRÁŽNÝ ANDĚL!!!! Když tohle dořekl měla jsem blbej pocit ten strážný anděl byl Bill on musel umřít aby zachránil svého bráchu!! ted mi to bylo jasný!!!!Všichni si mysleli že jsem blázen kromě Toma ten mi věřil já jsme cítila uvnitř duše že mám pravdu a tenkrát jsem to nebyla já kdo zachránil Toma ale Bill !! Tom se uzdravil a já jsem mu řekla ,že jsem těhotná byl štastnej "Aspon něco mi bude připomínat mýho STRÁŽNÝHO ANDĚL A MÝHO BRÁŠKU !!! Když jsem porodila přestěhovala jsem se k Tomovi žijem spolu ,ale ne jako pár ale jako ségra s bráchou od té doby co se to všechno stalo jsem měla novýho bráchu a Tom novou sestru!!! Máme mezi sebou stejné pouto jako měl mezi sebou kdysi Tom a Bill!! Ted se na nás váš tatka kouká z nebe a všechny nás chrání!!!! Váš táta byl ten nejlepší kluk na světě to si pamatujte a i když někdo tvrdí něco jinýho nevšímejte si ho a vzpomínejte na vaše ho tátu jako na hvězdu ve vašem srdci!!!!To jsem řekla dětem než usly!!! Ten večer co jsem vyprávěla tenhle příběh dětem jsem si to všechno prožila znova jak kdybych jsem se vrátila do minulosti, všechno si pamatuju do puntíku!!! Děti byly na svýho tátu pyšný a furt o něm mluvili s Tomem nám dělali jen radost!!! Tom mě tenkrát poslouchal a pak jsme si celej večer povídali o tom jaký to pro nás bylo krutý nikdy jindy jsme o tom nemluvili až poté co jsem to vyprávěla dětem!!! Uvědomila jsem si ,že ten den byl plný smutku ale i radosti!!!! Ten smutek byl kvuli tomu ,že jsem přišla a kluka kterýho jsme milovala a o tátu mých dětí!!! A ta radost byly naše dětičky strašně mi připomínají Billa aspon trochu mám na něj vzpomínku!!!Už jsme se nebáli o tom mluvit!!!!Když nás Bill viděl musel být určitě štasnej a hlavně s toho jak ho děti milují i když ho neznají Oba Marta i Davídek mu byly hodně podobný Marta povahou a Davídek vzhledově!!! Často si prohlíželi jeho fotky nosili je do školy a chlubili se jakýho mají a měli SUPER TÁTU!!!
KONEC tak jak se vám to líbilo napište mi prosím komentář jestli budete chtít napíšu další!!!!Tak pa MIA:0)


Au-pair 5

30. dubna 2007 v 4:07 | Annet |  FF- Au-pair
Díl 5

Tom odemkl dveře od domu…vešli jsme dovnitř a bylo to tam nádherné! Ale bordel nehorázný! Jako by tam někdo už pěkně dlouho neuklízel.
Tak vítej doma řekla ušišlaným hlasem Naty .
Jo je to tu pěkné… A Naty kde máš pokojíček co???
No tak pojď táhne mě naty do svého pokoje!!! A už mi ukazuje všecky její plyšáky.. a říká mi jejich jména!Taková malá a kolik si toho pamatuje.
Když Naty skončila se svou přednáškou.. o barbí . Utekla někam dolů.
No moc by mě zajímalo kde budu spát já.A to s zamnou ozvalo :
Ukážu ti tvůj pokoj.. řekl Tom….
Jé to by si byl hodnej a už jsme šli dlouhou chodbou a pak nahoru po schodech. Až do podkroví tam byli malé dveře ty Odemkl
To co jsem viděla byla nádhera takový pokoj jsem si vždycky přála!!
No to je dobře že se ti líbí řek mile Tom..
Jo je nádhernej najednou něco slyším!!
Tom ty máš hlad???
No tak trochu proč se ptáš??
Já jen že ti kručí v břichu:-D
Tom se trochu začervenal.
Hele jdeme dolů za Naty a já udělám něco k snědku!!
Ok jdeme.
Došli jsme dolů a tam se Nety ládovala čokoládou!!
Naty to snad nemyslíš vážně!! Vždyť bude večeře!!!!
Já já sem měla na ni chuť a tak jsme si kousek vzala!!
Naty kousek jo??? Vždyť si ji snědla skoro celou!!!
Naty se rozbrečela!!
Nebreč já to tak nemyslela!!!! Ale tohle nesmíš dělat!!! Pak nebudeš jíst večeři!!
Budu ji jíst !! řekla rázně Naty!
No tak dobře a co si dáte na večeři ?
Ptala jsem se jich!
Oba samo sebou najendou řekli Palačinky!!!
Tak fajn ale bude to chvíli trvat.
Poď Naty já ti pustím nějakou pohádku ju? Zatím než to bude!
Tak jooo!!! Řekla naty .
Zapla jsem tam Nějakou kreslenou kravinu. A odešla dělat palačinky.
Nechceš pomoct ? ozvalo se zamnou.
No a ty něco umíš jo??? Smála jsem se!!!
No jasně že umím řek Tom!
O tak na pánvi se smaží palačinky tak ji prosím obrať. Jasně to není problém!!
Šel a pokoušel se ji obrátit ale nepovedlo se mu to!!
Tome ukaž běž raději nachystat talíře jo??
Jo sem trochu nešika no……
Teď ve světle sem si všimla že Tom je někomu podobný!! Někomu koho znám………….

Animky TTM

30. dubna 2007 v 4:06 | žanda |  Animačky
TTM2.gif
TTM6.gif
TTM4.gif

Bill jenom kámoš?! 4

30. dubna 2007 v 4:05 | Alexandra |  FF-Bill jenom kámoš?!
otočim se a tam stojí.......

ta bloncka co chodí s Billem teda nevim jistě jestli chodí ale asi jo!!!! ''á hele naše bezkozatka je tady'' začne do ní Tom rejpat ''tak hele já mam kozy dost velký na to abych tě snima mohla udusit'' ječí po Tomovi já se začnu řechtat a Tom semnou ''si nak moc fandíš''!řeknu jí a zase se začnu tlemit ''ty se moc nesměj ty koště jedno vyhulený'' hodí po mě nenávistnej pohled mam sto chutí po ní skočit ale ještě se ovládnu a řeknu jí ''hele voco ti de já ani Tom sme ti nic neudělali nebo snad jo''?''ty kravo jedna myslíš že nevidim jak po Billovi pořát koukáš!jestli si myslíš že Billa zajímáš tak seš na velkym omylu protože pro Billa ted existuju jenom já!rozumíš''! řve po mě jak pominutá ''ne nerozumim!!! já si budu koukat po kom chci''!řeknu jí rázně čapnu Toma za ruku a táhnu ho pryč ''jak si Bill moh začít sněkym jako je ona''?ptá se mě Tom hned jak jí zmizíme zdohledu ''no tak to nevim, ale musíme stim něco udělat přece snim nenecháme vláčet jak skusem hadru''!řeknu mu ''hele já bych stim rád něco udělal ale na to on musí přít sám jaká je''!sklopí hlavu...sakra proč mě to tak žere že má holku vdyt o nic nejde...sice se mi líbí mam ho i ráda ale stejně ho v životě mít nebudu protože : za1ted je slavnej

za 2má hodně faninek

za 3 sem uplně obyčejná holka o kterou by Bill ted ani neškrt

nevim možná se mýlim ale podle mě je to tak....''ty Viky je to pravda že se ti Bill líbí''?vytrhne mě zmího přemejšlení Tom..trošku mě tou otázkou zaskočil podívám se na něj a zase se podívám někam jinám ''takže jo'' rozhodne za mě ''už 2roky''!přiznám barvu ''co''?čumí na mě jak péro z gauče ''a proč si mi to jako neřekla''?!řekne uraženě ''protože je to tvoje dvojče a moc dobře tě znám hned by si mu to vyslepičil''! ''no dovol já nejsem žádná drbna jako vi holky''!hodí ušklebek musim se začít smát.....''no počkej to abysme něco podnikli''?!spiklenecky se na mě usměje ''no tak na to zaponen''!zvíšim hlas on je pořád ticho a jenom se usmívá ''do prdele Tome opovaž se'' už začnu řvát ''no jo prosimtě se uklidni''!.....už sme před barákem tak se domluvim s Tomem že přídu 8hod na tu pařbu a du dom namířim si to do kuchině ''no kde seš takovou dobu''?řve po mě máma hned jak vkročim do kuchině a babča se jenom ulisně usmívá ''byla sem za Tomem'' řeknu to hodně rázně a podívám se na babču protože vim jak ho nesnáší ''no Kate jak jí můžeš nechat tahat stakovim fetákem jako je ten odvedle''!spustí babka na mamku ''babi prosim tě Tom neni žádnej feták tak se klidni''!obhajuju ho ''jo a dneska du k Tomovi a budu tam přes noc''!oznámim mamce a du kledničce...''no tak to asi nepůjde dneska odjíždíš s babičkou do Mnichova na tejden'' oznámi mi máma nejřiv na ní koukám jak debil ale pak mi to dojde tejden bez Toma a bez hulení tak to ani nápad néé že bych byla nějak na trávě závislá to fuck ne!!! ''no tak to ani nápad 1 musim chodit do školy

2bez Toma ani náhodou

řeknu mámě a dál si jí nevšímám ''tak hele mladá dámo ty s babičkou pojedeš a bez keců''!řekne mi na to už jí nic neřeknu a když se podívám na babču pořád se ulisně usmívá jenom se na ní nasraně podívám a du do pokoje slyšim ještě mámu jak řve ''a zbal se za 2 hod jedete''! prásknu dveřma naschval si zapnu na plný kule hipec tu nejsprostčí písníčku kterou najdu a du se balit....

U TOMA

sedíme s bráchou na icq a píšem kámošům at dorazej na pařbu....''Bille ty stou blonckou chod효''? prolomim ticho ''jo chodim vádí ti to snad?a jen tak pro zajímavost je to Elis'' začne po mě řvát ''ježiš brácha klidni se co se to stebou poslední dobou děje nemluvíš snáma,ven snáma nechodíš a ani snáma nechodíš hulit a to už je co říct''!vrátim mu to! nadechuje se že mi něco řekne ale najednou slišíme rámus až se leknem ''něco se děje''! řeknem s Billem oba najednou jde to od Viky s pokoje takže je mi jasný že se něco děje tak votevřu okno a skoušim na ní řvát z vokna jenže mě neslyší tak du knim zazvonim a příde mi otevřít její mamka ''ahoj Kate múžu jít za Viky'' pozdravim jí ''ahoj Tome jasný že můžeš třeba jí trochu uklidníš'' řekne mi a pošle mě nahoru.....

Z PĚT U MĚ

balim si věci a jak mam řvát hyfinu tak ani neslyšim zvonek..kládám poslední tryčko který si vemu s sebou když mi někdo šáhne na rameno podívám se kdo to je Tom tak se zvednu slumim radio a pozdravim ho ''prosim tě co tady vivádíš''?zeptá se mě a usměje se ''se nediv když musim jet do Mnichova z mojí nesnesitelnou babičkou''!sem pěkně nepříjemná ale kdo by nebyl když kluk kterýho milujete tak se tahá z nákou barbie a ještě ktomu když musí jet k babče!''no a kdy jedeš''?zeptá se ''za 2hodiny''. ''co to si děláš prdel ne co naše pařba''? no holt na ní budu chybět no'' řeknu mu ''no tak to ne nikam nejedeš co bych tady bez tebe dělal? ''a co teprve já bez tebe tam'' pousměju se na něj ''no vidíš právě proto stim musíme něco udělat'' a zase nahodí ten svůj nezbednej pohled ''hm a co stim jako chceš dělat''? ''no to ještě nevim ale něco vymislim'' řekne a mrkne na mě chci mu něco říct ale slišim mámu jak se sněkym loučí kouknu na Toma nadzvedne obočí tak malinko povotevřu dveře jesli stim skym se loučila byla babča ''seš vysvobozená už je pryč''! řve na mě máma z kuchyně..hned běžim dolu ''dííky'' řeknu jí celá štastná ''tak já teda pudu s Tomem

už knim jo''? zeptám se mamči ''jo jasný tak mazej a moc to nepřeháněj''! dá mi malinký kázaní.....vběhnu si do pokoje pro pár věcí a převlíct se!Tomovi řeknu at na mě chvilku počká že hned přídu......stojim u skříně a nevim co na sebe nakonec vytáhnu černou mini sukni s lebkou a černo červený pruhovaný tílko na nohy natáhnu červený nadkolenky s černejma lebkama a svoje zelený konversky když sem oblečená tak du do koupelny namaluju se dredy nechám v culíku a už běžim dolu za Tomem stojí pod schodama přešlapuje tam jak kdyby se pochcal když si mě všimne tak začne hudruvat ''no konečně nikdy ti to tak netrvalo a dneska''!!!! ''no jo no, tak pod už'' řeknu mu a on poslušně teda de.....vcházíme do obíváku už z dálky slyšim upištěnej hlas tý pipky protočim panenky a Tom si toho všim ''klídek od čeho máme svoje rejpaví schopnosti''?začne se tlemit a když vidí že de Bill a ta jeho pipka tak mě začne líbat hned pochopim sem tak začnu spolupracovat ta pipka nás pozoruje a nahodí nechutnej xicht tak se od sebe odlepíme a pozdravíme je taky nás pozdravěj, Bill ke mě příde a vlepí mi pusu na tvář..podívám se na tu pipku nejradši by mi jednu vrazila ale je tu Bill takže musí dělat svatouška...

je za 2 minuty osm lidi už začali přicházet a ve čvrt na devět už je párty v plnym proudu Tom někam zmizel..tak sem si nalila redbull s vodkou a sedla si na gauč......začal hrát ploužák a já tady pořád sedim jak trubka....najednou někdo řekne ''deš tancovat''?podívám se tomu dotyčnýmu do obličeje a zjistim že je to...............

!!!!POKRAČOVÁNÍ PŘIŠTĚ!!!!


Už mě netrap...44

30. dubna 2007 v 4:03 | Sisinka |  FF-Už mě netrap....
,,No nazdar…´´pronesla Suzan,která stála u dveří.Celekm mě to uklidnilo,pže kdyby tam stál táta,asi by to nedopadlo nejlíp.,,Ahoj Kate,čau Bille…To je od vás milý,že ste ho dotáhli domů…´´usmála se Suzan a na Gustava hodila vražednej pohled.,,V poho,stejně máme společnou cestu…´´usmála sem se,pže sem chtěla Suzan připomenout,že přece jenom bydlim v tomhle baráku taky…
,,Bille,půjdeš na chvilku dál?´´ptala se Suzana Bill se na ni vykuleně podíval.,,No…Jestli to nevadí…´´vykoktal a chytil mě za ruku.
Pomohli sme Suzan dostat Gustava do postele a šli sme si sednou do obýváku,kam nám Suzan přinesla kafe.
,,Promiňte že se ptám,ale Gustav mi naznačoval cosi,že vy dva…Spolu chodíte a Kate,ty znáš názor tvýho táty…Tak myslim,že by bylo vhodný si o tom promluvit,teď,když nás nikdo nebude rušit.´´řekla Suzan a mi s Billem sme tak trochu ztuhli a šokem sme nebyli schopný ani promluvit.Byla sem první kdo se vzpamatoval a tak sem se pustila do řeči.,,Já vim,ale jenom nechápu proč to tátovi tak vadí…Poslední dobou je jak vyměněnej…´´řekla sem trochu zklamaně.,,Já vim,on to má teď v práci trochu složitý a navíc…Byl zvyklej že ste žili jenom ve dvou a teď je tady tak trochu rušno,o dva lidi navíc a teď,když….´´Suzan se zarazila.,,Teď když co?´´ptala sem se.,,no neměla bych ti to říkat,dohodli sme se s tvým tátou,že vám to řeknem společně…´´řekla a já začínala mít fakt strach o co de…,,Čekáme miminko…´´aaa cože??
,,C-Co??´´vyjekla sem.,,ty nemáš radost??´´ptala se zklamaně.,,Ale jo mám,ale…Jenom…Mě to překvapilo…Ste si teda pospíšili…´´uznale sem kývala hlavou.,,Jo,přišlo to trochu rychlej než sme plánovali…´´usmála se Suzan a pohladila se po břichu.,,hlavně aby vy dva ste si moc nepospíšili…´´zarazila se Suzan apodívala se na Billa…,,Ne nebojte…My to no…´´koktal a celej zrudnul…,,Kate,myslim že na tebe se spolehnout dá,takže kdyby něco,klidně mi můžeš říct a dojdeme spolu pro antikoncepci a tátovi to říkazt nemusíme…´´ujišťovala mě,aůle říkala sem si že sem to krapet prošvihla…,,Fakt??Mnooo víš…Mohli by sme tam zajít třeba zejtra??´´koukala sem na ni jak andílek a Bill se začal culit.
,,Aha,koukám že sem s tím návrhem přišla trochu pozdě…mno nevadí….Jasně že tam zajdem…Ale musim se zeptat…Dávali ste si pozor,Kate nemůžeš…´´,,ne nebojte se…V pohodě…´´skočil ji Bill do řeči…,,tak to sem ráda…Tak já si du lehnout..Tak žádnej kravál mládeži…Dobrou noc…´´popřála nám Suzan a šla nahoru.
,,tak aspoň že Gustavova máma to bere takhle ne?´´oddychnul si Bill a přitulil se ke mně.,,Jo,ta je v pohodě…Nepůjdeme ke mně??Sem může každou chvilku někdo přijít…´´navrhovala sem a tak sme se přesunuli ke mně.
,,Hejky Kate víš co mě teď napadlo…´´vyjeknul Bill,když sme se u mě v pokoji dívali na Hostel.Ale fakt sme se na ten film dívali.,,Netušim…´´řekla sem a leknutím sem nadskočila,pže v televizi právě někomu vypadlo oko.
,,No příští týden je škola a lco kdyby ste s Gustavem v pátek řekli,že dete k nám na doučko a jeli by sme na chatu našich…´´navrhoval Bill.,,To je cool…Ale nevim jako Suzan by nás pustila,ale táta…No snad to nějak vyjde…´´řekla sem trochu sklesle..,,tak já když tak tvýmu tátovi odpřísáhnu že se tě ani nedotknu…´´,,Cože??´´skočila sem mu do řeči…,,Ale ale…Copak se ti nelíbí…´´provokoval Bill.,,Mě??Jako jak si to představuješ??myslíš že se mě vydržíš nedotýkat??´´zkoušela sem to zakecat.,,Já….Mno si piš že to vydržim,ale ty to nevydržíš…´´tlemil se Bill a tak sme se tam dohadovali kdo má slabší vůli.
,,Mno broučku,už budu muset jít…Zejtra se uvidíme ju?Pá…Miluju tě…´´lípnul mi pusu a zaklapli se za ním dveře…Vráila sem se zpátky doo pokoje,kde na mě už čekal táta.
,,Kate,já myslel že sme o tom už mluvili…´´tentokrát nekřičel,ale mluvil trpělivým tónem.,,Ale tati já…Mám Billa ráda a on mě…´´zaprotestovala sem a čekala nějakej výbuch,ale nic.,,Jo to je možný,ale přece jenom s tím nesouhlasil…Suzan mi o něm říkala,podle jejího povídání je to slušnej kluk,ale uvědom si že tě může jenom využívat…´´ježiš to sou zas kecy.,,tati,je to Gustavův kámoš…A navíc,kdyby Gustav věděl,že by mě Bill jenom využíval tak mu zakroutí krkem…Sám mi říkal že kluky varoval,že jestli se mě dotknou,tak jim zpřeláme všechny kosti v těle,ale když sme o tom pak mluvili,tak říkal že mě rád vidí vedle Billa…Zkus si s Billem někdy jen tak popovídat a uvidíš že to není takovej ten typickej puberťák,že má fakt rozum…´´zkoušela sem to.,,tak dobře,ale jenom nechci aby si trpěla tak jako předtím…Ale prosím tě…nemusíš se s ním muckat na každým kroku…Proti kamarádství nic nemám,ale víš jag…´´varoval mě táta…,,Jasně neboj se…´´ujistila sem ho…Celkem mě to překvapilo,ale dalo se to čekat,když Suzan slíbila že se přimluví…

no comment.... XD

30. dubna 2007 v 4:02 | žanda |  Supa fotečky