TokioHotel - official profile

Únor 2007

TWINS VERSUS DVOJČATA 52

28. února 2007 v 4:20 | Janiczka |  FF-Twins versus dvojčata
52.díl ( Janiczka)
" Okamžitě ji pust!!!" vyjekl Bill jak mě Tom chytil a začal líbat…." Co je??? Hrajem, ne???" zakřenil se Tom a pokračoval… Bill jenom nevěřícně zíral a Sisi se snažila ocumlávat jeho dokořán otevřenou pusu. " Asi mi něco uniklo…radši nebudu řešit…" znova se věnoval Sisince. Tak to bylo asi 20min…. já sem ocumlávala s Tomem u dveří a Sisi s Billem v posteli. Pohodová čtyřka….=))) Za chvíli sme se s Tomem přesunuli k nim… potom sem si lehla… oni kecali a……….
" TY VE???? MĚ ASI JEBNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!" vzbudil mě vyděšený výkřik Gustava, který asi právě vešel do zkušebny. " CO?? Co se stalo?? Kde to sem???" vyskočila sem a střetla se s tomovou hlavou. " Co tu jako děláte?? Mejdan a mě ste nepozvali?? A proč je Janča do půl těla nahá a leží na Tomovi.. a proč vůbec leží v jedné posteli???" zahrnul nás hned po ránu hafec otázkami. " Počkej aspon až otevřu oči!!!" snažila sem se pořádně artikulovat. " Ušlo mi ně……" vešel dovnitř i Georg….. hm.. tak myslím, že náš tajný vztah je už veřejnou záležitostí. Jenom by mě zajímalo kde sou Sisi s Billem… Nás v tom vesele nechali… " Sme měli v noci poradu!!!" zatvářil se Tom i přes své mega kruhy pod očima vážně… tak pokus to byl good, ale jako nevím kdo by bral v potaz Mr.Beana s dredama=)))…" Tak to by měli zavést všude… porady ve spordním prádle!!! To se mi líbí…. asi půjdu a objevím nějakou dívčí skupinu!!!" zasnil se Georg do představy nočních porad s obnaženýma topmodelkami..... " Ehm…. Gustave mohl by si mi podat ty kalhoty??? Ani nevím jak se mi tam dostali…" dodala sem potichu. " Mohl si to dělat šetrněji ty jeden Cassanovo… to to s ní bylo tak těžké, že si ji musel omámit???" řezal se Gustav, když házel gatě. " Jako vy tady probírejte moje kalhoty a já valím do sprchy… sem upe grogy!!!" odporoučela sem se do vyteplené koupelky… vůbec nevím jak, kdy a kde sem usla…už nikdy nebudu přespávat ve zkušebně, kterou vlastní kluci!!!!!! Jenom sem slyšela takové ty narážky.. Jo tak Janču..že ses nepochlubil.. a jaká byla atd… NJN synci v pozdní pubertě=))) . PO uvolnující koupeli se začaly ozývat další hlasy.. že by se ukázala Sisi s Billem???
" Ježiš vy jíte jak hroši!!!" jenom co sem vylezla do kuchyně málem sem jim tak hodila na zem další šavli…( nepřála bych vám vidět zkušebnu kterou sdílí 4 kluci a dvě ne zrovna pořádné holky=o)). " Me ěli lad!!!" snažil se mi s plnou pusou… musím říct, že i kolem pusy vysvětlil Tom tu hordu pizzy, které byla všude kolem… " Nebyli tady náhodou zbylí členové grupy???" vzpomněla sem si na hlasy. " Jako Jani řeknu ti, že ste byli dost necitelní, když musela Sisi jít spát domů…" procedil Georg mezi pauzou na nádech. Vytřeštila sem oči jak japonských pohádkách, ale pak mě naštěstí trklo, že to asi řekli naschvál… " A kde sou tedkom??? Mám pocit, že sem je mezi těmi vašimi pazvuky slyšela…" položila sem jim znova upe primitivní otázku. " Šli ještě něco koupit na jídlo… měli pocit, že by ti nic nezbylo.. a přitom.,.. koukni kolik tu toho ještě máš!!!" ukázal Gustík na ohlodané kousky pizzy. " Jak to tak vidím tak se dám radši na dietu!!!" opravdu nejsem až tak hladová… " Kotě pojd sem!!!" ukázal Tom na klín… šak co.. tedkom už se schovávat nemusíme… Georg už chtěl něco straaaašně vtipného říct, ale naštěstí se zadusil tím soustem. " Já ti říkal, že to ten víkend nějak zařídím!!!" pošeptal mi Tom…. tak už vidím jak v tomhle byl záměr nebo byl??… " Brouku pojd na chvíli ven!!!" zatáhla sem ho za dredy. " Copa je lásko???" připitoměle se zeptal. " Ty si to udělal schválně??? Ty si tady zavolal Gustava a Georga???" vyjela sem na něj s notnou dávkou adrenalinu v krvy. " Ne… co tě to napadlo… ani nevíš, jak mě bavilo se skrývat!!! Sem jim vykládal za jakou jdu holkou… n to víš.. byl sem borec!!!" usmál se… " Opravdu??? … je to pro mě krapek šok... Promin!!!" omluvila sem se a padla mu do náruče…( to zní jak z filmu=o)). " Myslím, že si můžeš jít zabalit… David vám dal volno a ta vyrážíme večer!!!" ještě sme stihli dát pusu a už si to k nám mířili Sisi a Bill…" Kde ste byli??? Ste nás v tom nechali!!!" přivítala sem je. " Ranní procházka. A taky vy dva ste tak pěkně spinkali.. nechtěli sme vás budit!!!" zakřenil se Bill. " Holky mohly byste jít dovnitř?? Musím tady s bráchou něco vyřešit!!!" poprosil Tom, tak sem Billovi vzala tašku a šla. " Poslyš Sisi.. co kdybychom si zopákly naše starý vtípky!!! Už sme dlouho nic neudělaly!!!" nadšeně sem vykřikla. " To zní skvěle… už mi to upe chybí!!!" zasmála se Sisinka. " Víš co… budem mega moc kruté!!! Vidíš ty trencle??? Co myslíš, že by fans řekly na Mickey Mouse???" zašklebila sem se a sbalila Mickyho a kačera Donalda. " Hm… vem foták já je do toho navlíknu a ty volej prvnímu bulváru co najdeš ve žlutých stránkách!!!" rozdělila práci Sisi… Dem se bavit hošánkové!!!!
Pokráčko příště...


Jsi normální???Ne,já jsem Kaulitz...26

28. února 2007 v 4:13 | Baruš |  FF-Jsi normální???Ne,já jsem Kaulitz!
26.díl
Barbara
,,Hele vidíš je? Zeptám se se smíchem Sisi,když je pozorujem za rohem,jak se pomalinku vkrádaj do našeho pokoje.
,,No jasně že vidím…ale ať si mě nepřejou,až se mi dostanou pod ruku! Já je zabiju,rozkrájím,upeču,sežeru a vybliju!" řekla mi Sisi a byla fakt vytočená.
,,Hele…klid! Vydrž to ještě chvíli jo? Já ti klidně pomůžu rozpálit pánev,ale vydrž…!" řekla jsem ji a uklidňovala.
,,Jo…pokusim se" a nasraně si z kabelky vytáhla pepřový sprej
,,Co…co blbneš?" zpetám se jí a čumim na ní jak na osmý div světa.
,,No co asi?! Chci aby je ani vlastní matka nepoznala..Ty budou vypadat!" řekla a velice zákeřně se usmívala
,,Ehm..Sisi..ten sprej je k tomu,aby si jim to nastříkala do xichtu a je to pak bude pálit....nebarvý to a ani to není žiravina" řekla jsem jí a čekala na její reakci
,,Cože??....škoda…mohla bejt sranda!" řekla a sprej vrátila z5 do kabelky.
,,Ok…takže…jdem?" optám se jí a čekám co mi řekne
,,Jo…už se těším" řekla
,,Jo to já taky" mrkla jsem na ní a šly jsme ke dveřím.
,,Takže na tři" řekla Sisi a začaly jsme odpočítávat
,,Raz…..dva…….Tři!!" řekly jsme a vtrhly dovnitř.
U KLUKŮ
,,Hej brácha…čum na to ty vole!" řekl Tom a vytahoval Sisi krajkové prádlo,které jsme pečlivě vybíraly spolu.
,,Hazkyyyy" řekl Bill a zasněně si je prohlížel
,,Schválně jestli mi bude ta podprda" řekl se smíchem Tom a začal si je na sebe navlíkat.
,,Brácha sekne ti" řekne Bill. Směje se Bill
,,A schválně….Jestli mi budou ty kalhotky" řekne Bill a chytí výřez jak sviň. Bill si natáhne kalhotky a má z toho psinu.
,,Ty vole…ty vypadáš…." Řekl Tom a gebí se. V tu chvíli se rozletěj dveře a dovnitř vztoupěj dve zuřící a smyslů zbavený osoby.

Verstehen Sie Spass

28. února 2007 v 4:12 | Violka a Janiczka |  Konzerte 2007

Nenávidim nebo ho miluju 2

28. února 2007 v 4:11 | Jana |  FF-Nenávidím??Nebo ho miluju??
Nesnáším??Nebo ho miluju???
2.díl
Když mě tam konečně po deseti minutách dotáhl tak mě položil na postel a začal mi zouvat boty."Dobrý Bille to už zvládnu sama."ohnala sem se po něm a začal se svlíkat.Pak sem si lehla."Tak já du a hezky se vyspi.""Díky.Jo a Bille nemysli si,že za tohle co si pro mě udělal ti budu vděčná.Sme nepřátele pořád!!""Jo chápu."řekl potichu a odešel.Já sem za chvíli byla tuhá jak pařez.
Ráno sem se vzbudila kolem jedenáctý a strašně mě bolela hlava.Podívala sem se kolem sebe a zjistila,že ještě spi u Kaulitzů a taťka mě asi zabije!!!!Šla sem se opláchnou a potajnu si pučila Billovi šminky.Pak sem sešla dolu a tam snídal Tom."Nazdárek."zařval s úsměvem.Já sem se chytla za hlavu,protože sem myslela,že mi praskne."No nazdar musíš tak řvát sakra.""Jo promiň.Hele byl tu tvuj táta."já sem šla k ledničce vylovila jogurt a k tomu rohlík.Sedla sem si vedle Toma a začal jíst."No a co chtěl??""No.."řekl tom s plnou pusou."Hele nejdřív dožvýkej a pak mi to řekneš."napomenula sem ho."Ptal se mě kde seš a atd…""No a co si mu řek?""Že ještě spíš a přídeš domu až po obědě.No a pak ještě řikal ať ti vzkážu,že odjíždí na tejden na pracovní cestu."řekl a dál se cpal."Aha takže zase budu doma sama."řekla sem smutně a dál jedla."Tak já tam budu s tebou a Bill třeba taky."začal se chlámat.Zaskočilo mi a taky sem se smála."Bill??to v žádnym případě!!!Ten by to asi u nás nepřežil semnou pod jednou střechou."chlámala sem se dál."Proč bych to nepřežil??"zeptal se přicházející Bill."No protože bych tě asi zabila."udělala sem výhružném pohled."Chacha už se bojim."odfrkl si a vzal si jídlo."No jen počkej."řekla sem potichu,ale Bill mě asi slyšel,protože se na mě podíval a usmál."Tak děcka nehádejte se a konečně se usmiřte ne??""Vůbec!!"zakřičeli jsme na ráz."No jo tak to byl blbej nápad sorry!!"udělal omluvný pohled Tom."Co budem dneska dělat muj drahý kamaráde??"otázala sem se Toma."Sem myslel,že pudem do meka,pak do zkušebny a koukat na dvd.""Jo to není špatnej nápad."pochválila sem ho a vlepila mu pusinu na tvář."Tak já se pudu připravit.""Jo jasně za dvacet minut před barákem.""Neboj pa pa zlatí pa pa magore."rozloučila sem se."Pa beruš."zakřičel Tom."Pa huso."zakřičel i Bill.Já mu dám takovou husu no počkej.Vlezla sem do baráku a tam už ležel lísteček od táta,že odjel a nechal mi tu peníze a ť hospodařím atd…Šla sem se do pokoje oblíknout (triko s nápisy,šortky,žabky,kšiltovku a doplňky) bylo venku totiž vedro takže sem se oblíkla úplně obyčejně.Tu přípravu sem stihla akorát jelikož už na mě zvonili kluci.Otevřela sem a tam nervozně stál Gustav,Georg,Bill a Tom."Nazdar klucíííí můžeme vyrazit."zařičela sem radostně."Jo jdeme na oběd do meka."zavelil Tom a všici jsme šli za nim.Dorazili jsme a Tom hned objednal.Přinesli toho fakt moc a my všechno zdlábli.Nejvíc Tom :DD to se taky dalo čekat.Když jsme měli plný žaludky a vyšli ven nemohli jsme se skoro hnout."Ty vole mládeži já sem se totálně nažral."začal se chlámat Tom."To já též."řekla sem a k tomu si krkla.Kluci se začali smát kromě magora,kterej udělal xchicht jako že sem nechutná!!!Radši sem si ho nevšímala jinak bych ho asi zabila :DD.Pak jsme šli do skušebny tam klucí hráli své new písně.Byli jsme tam asi do pěti a pak šli domu.(ke Kaulitzům :D)"Tak děcka vítejte v našem paláci co si dáte??Jo a puste tam nějaký dvd."zavelil Tom a šel štrachat do ledničky.Já sem s Gustavem vybírala dvd a Georg šel s magorem nahoru.Vybrali jsme Rychle a zběsile:Tokijská jízda.Uvelebili jsme se na pohovku,Tom přinesl brambůrky,popcorn a colu.Úplně nehorázně jsme to žrali,že sme si nevšimli Georga a magora jak sešli dolu.Dokoukali sme to kolem osmí a potom šel Georg a Gustav domu."Tak já taky pudu Tome pa."už sem byla na odchodu,ale Tom mě chitil za ruku a táhl mě zpátky."Počkej na nás my dem stebou.Nebudeš tam sama.""Ne to vžádnym případě já snim u nás spát nebudu."protestovala sem."Neboj nebudeš si ho všímat a hotovo!!Čekej u na nás.""No jo čekám."zabručela sem a čekala teda na ně.Za chvíli přišli z věcma a vydali se k nám."Tak kluci vyberte si nějakej pokoj krom mýho!!""Jo jasan."zahučel Tom a táhl magora nahoru.Já sem si zatím vlezla do sprchy a vzala si pyžamko s medvídkama (kraťásky a tričko).Pak sem se šla juknout na kluky jak se uvelebili.Tom šel do tátovýho pokoje a roztahoval se tam po velký manželský posteli.Bill tam jenom nabručeně stál."Co se tak mračíš??"zakřičela sem."Nekřič na mě!!dá se to říct normálně!!Já si nemám kam lehnou jelikož pan Tom Kaulitz si zabral tuhle velkou postel a nechce mě na půlku pustit."byl nasranej."aha tak to si nějak vyřiďte já du spát.""Jane."zavolal na mě magor a já sem se zastavila,protože mě to překvapilo že mi neřekl nějakou nadávku."Co je??""Já jenom sem se chtěl zeptat jestli bys mi nenašla místo na spaní.""No jo když si mě tak hezky oslovil."zazubila sem se.Tom se tam jenom hyhňal.Čapla sem Billa za ruku a na Toma ukázala fakáče."Tak poď."rozkázala sem a Billa vedla do mýho pokoje."Sice nerada,ale nechám tě přespat vedle u mě na gauči.""Díky."pípl a začal si ustýlat.Já sem si vlezla do postele a pozorovala ho…
Pokračování příště……

Black & white video

28. února 2007 v 4:10 | Violka |  Videa =oD

Nechápu svět 9

28. února 2007 v 4:09 | Evííík |  FF-Nechápu svět
Nechápu svět!!!
9.díl
,,Ahoj, můžu?" zeptá se úplně cizí kluk. Já na něj valím oči. Bill si toho všimne, ale jaksi už nestačí zareagovat.
,,Tak díky, že mi ji pučíš" a už tancuje se mnou.
,,Ehm" ozve se za náma.
,,Co je?" ptá se ten kluk Toma.
,,Co je? Ty se ještě ptáš? Promiň ale myslim, že stojíš na špatný půdě" no tohle?. Nechápu to. Tom je nějakej agresivní.
,,Jo? Myslim, že ne. Ty s ní chodíš bo co?" ptá se ten kluk.
,,Jo takže koukej odprejsknout" to vyvalím na Toma oči. Cože to řekl? Že spolu chodíme?Doufám, že to nemyslel vážně.
,,No tak teď vydíš, že je zadaná. Prostě spolu tancujem. Takže až dotancujem tak ti ji předám." Tak a to mě naštve.
,,Promiň ale nejsem kus hadru. A ještě ke všemu stojím tady takže o mě nemluv jako kdybych byla vzduch díky" vyjedu na toho kluka. Ani nevim jak se jmenuje a popravdě mě to ani nezajímá.
,,Tak to sorry puso" omluví se mi.
,,Přestaň jí tak říkat jasný?" ohradí se Tom.
,,Hele přestaňte jo. Tome uklidni se a ty taky. Sice nevim jak jmenuješ, dám ti jednu písničku a pak půjdu okej?" dám mu návrh. Ale ten návrh se očividně nelíbí Tomovi.
,,Cože?" zeptá se Tom jako by nechápal.
,,Já pak za tebou přijdu jo?" řeknu mu lítostivě. Tom se otočí a myslim, že je naštvanej.
,,No konečně odprejsknul." Řekne ten kluk.
Bože co je to za idiota.
Ani ne po půl minutě zase začne žvanit.
,,Tak co nerozdáme si to?" a to mě dorazí.
,,Tak hele, já nejsem žadná štětka a jestli si chceš užít tak si dojdi do bordelu já nejsem žádná hey nebo počkej jasný?! Ke mně se budeš chovat slušně ty ubožáku." A otočim se na podpatku (ne že bych nějaký měla, nesnáším je) a jdu za klukama.
,,Idiot zasranej" mumlám si pro sebe.
,,Tak doufám, že seš spokojená" vyjede na mě Tom.
,,Cože?" vykulim na něj oči.
,,Jo slyšela jsi. Já jak kretén tě snažim od něj odtrhnout páč vim jakej je to idiot a ty tam s nim zůstaneš. Pěkně si mě naštvala." Já na něj koukám jak kdyby spadnul z vyšně a nemám slov.
,,Hele počkej, prostě sme si jenom zatancovali, to je všechno" snažim se ho uklidnit.
,,Jo jenom tancovali, se vsadím, že ti dával návrhy, abyste si to rozdali co?"
,,Jak to víš?" ptám se ho.
,,Vim, protože ho znám tenhle kluk je prostě…"
,,Tak to by stačilo" přeruší naši hádku Georg.
,,Přestaňte se už konečně hádat. Nic se nestalo tak je to v cajku. A teď se pojede na barák, myslim, že tady by to nedopadlo nejlíp. Co vy na to?" a kouká na ostatní.
,,Jo to je dobrej nápad Georgu, pojedeme k nám na barák." Řekne Bill. Tak se všichni seberou a jdou do auta.
V autě nikdo nepromluví ani slovo.
,,Hele tak já zavolám ještě nějakejm lidem ať přijdou" řekne Bill a už začíná volat. Obvolá snad půl Německa.
,,Okej tak jich příjde hodně." Řekne nakonec.
,,Jo to je fajn, doufám, že aspoň nějaký holky" řekne Tom a podívá se mým směrem.
,,Co tim jako myslíš?" řeknu a dívám se na něj.
,,Radši nic" odpoví mi ledovým hlasem. Trochu mě to mrzí, ale nebudu se mu přeci vnucovat.
Když dorazíme na barák ke klukům tak už pár lidí stepuje před domem.
,,No ahoj kde ste tak dlouho?" zeptá se nějaká blondýna.
,,Je ahoj Sáro" řekne Tom a žene se k ní. Vlepí jí pusu a na mě se už ani nekoukne.
Za hodinu se celej barák naplní lidma.
,,Heeeej lidi tady už není žádný pití" zařve Tom přes celej barák.
,,Já pro něj skočim" nabídne se Gustav.
,,Já půjdu s tebou" řeknu a jdu s Gustavem.
,,Copak ti je?" ptá se mě Gustav po cestě.
,,Nic mi není." Řeknu mu.
,,Ale jo je ti něco jenom to nechceš říct"
,,Dobře mrzí mě to co se stalo na tý díze. Vim, že sem to podělala" přiznám se Gustavovi.
,,To neřeš, ono to Toma zase přejde. Uvidíš" docela mě to uklidní páč Toma neznám tak dlouho a přeci jenom Gustav ho zná dýl.
Dojdeme do obchodu koupíme nějakej alkohol a jdeme zase zpátky.
Když dorazíme do baráku tak mi ještě Gustav řekne.
,,Normálně se s ním bav, uvidíš, že ho to přejde" já se na něj usměju a jdeme dovnitř.
,,No konečně, kde ste byli tak dlouho" ohradí se Tom.
,,Sis pro taky mohl dojít sám." Řekne mu Gustav.
,,Promiň to byla sranda" omluví se Tom.
,,Si myslim" řekne Gustav a už do sebe začnou házet panáka jednoho za druhym.
Je už půl jedný a pořád se kalí.
Dojdu si pro nějakej džus páč už mám trochu vypito a jdu na zahradu. Koukám se jak ostatní řáděj v bazénu. Najednou mě někdo chytne zezadu a já se ani nestačim podívat kdo to je. Ten dotyčnej mě hodí do bazénu.
Když se vynořim a kouknu se jakej chytrák to byl zjistim, že Andreas.
,,andreasi, já tě zabiju, počkej" a vylezu z bazénu a běžim za nim. Honíme se po celým baráku.
,,Ale notak holka" to mě chytne pro změnu Georg a hodí mě opět do bazénu.
,,Ste se na mě domluvili ne kluci" řeknu když vylezu z vody ven.
,,No tak trochu" a začnou se oba smát.
,,Vy jste vtipný kluci. Jako mě začíná bejt pěkná zima" řeknu jim.
,,Tak běž za klukama ti něco pučej" řekne mi Gerog. Tak jdu teda za klukama.
,,Bille nemohl bys mi něco půjčit na sebe? Kluci mě hodili do bazénu a nějak nevychytali to že sem oblečená a nemám co na sebe. A je mi zima" a začnu klepat kosu.
,,No hele, bejt tebou tak si dojdu za Tomem, ten má volnější věci. Ale jestli chceš můžu ti pučit svoje věci" řekne a podívá se na mě.
,,Půjdu za Tomem. Ale díky. Jo a ještě kde je vůbec Tom?" zeptám se Billa.
,,Asi bude ve svým pokoji. Před chvílí sem ho viděl jak jde nahoru."
,,Tak děkuju" poděkuju Billovi a jdu po schodech nahoru za Tomem.
Když najdu Tomův pokoj, tak zaklepu.
,,Jo pojďte ať ste kdokoliv"vyzve mě Tom dál.
,,Ahoj" řeknu mu.
,,Ahoj" řekne a podívá se na mě jako kdyby mu ulítli včely.
,,Co tu děláš?" ptá se mě.
,,No chtěla sem tě poprosit jestli bys mi nepučil triko nebo něco. Kluci mě totiž hodili do bazénu a mě je pěkná kosa" řeknu mu a klepu se zimou.
,,Jo taaaaak, hmmm" řekne a dál sedí v křesle.
Já na něj koukám, co se jako bude dít.
,,No půjčit bych ti něco mohl no" řekne.
,,No a pučíš nebo mě tu necháš stát tak dlouho dokud neumrznu?" řeknu mu páč je mi fakt příšerná zima.
,,No nevim" řekne a dál se na mě kouká jak klepu kosu.
,,Tak díky" a chci už odejít páč tohle mě přestává bavit.
,,Ne počkej, pojď dovnitř něco ti pučim." Řekne a konečně se zvedne.
,,Díky" řeknu mu a stojim tam jako vodnik. Ze všeho mi kape voda.
,,Tak na tady máš triko, a pučim ti svoje kraťasy, ty ti snad budou" řekne a začne lovit zase v jiný skříni. Pak vytáhne kraťasy a podá mi je.
,,Jo díky" poděkuju a koukám jestli odejde abych se mohla převlíknout.
A je ticho.
Pokráčko příště
(EVíííK)

24.2.07; Friedrichshafen

28. února 2007 v 4:08 | Janiczka |  Paparazzi 2007

Kluk z Toky(i)a 1

28. února 2007 v 4:07 | Yvet |  FF-Kluk z Toky(i)a
Hele, doufám že se ám to bude líbit, kdyštak kritizujte!

,,Mamí! To s váma fakt do toho Tokya musim?" ,,Ano Yvette a mluv spisovně!" tiše zavrčim a obrátim se k odchodu. ,,Já jsem s tebou jěště nedomluvila!" okřikne mě máti a proto se radši otočim a du k ní zpátky. Stoupnu si naproti ní a dám si ruce v bok. ,,No tak Yvettko!" ,,Mami neřikej mi tak, víš že to nesnášim!" ,,Kdyť to tam bude krásné! Běž si zabalit!" zmizim ve dveřích, ale místo abych šla k sobě do pokoje a balila si, vyběhnu na zahradu a pak přez ní zamířim na pláž. Namířim si to rovnou k loděnici. Kdyby to viděla máma, asi by mě zabila! ,,Proč si mi to udělal!" zadupu. Albert se na mě otočí a slastně se usměje. ,,Ale sestřičko, předce by ses nevztekala!" ,,Hm, tobě se to řiká! Ty máš jenom svý loďě, každej den se můžeš procházet po pláži a okouzlovat slečny!" dřepnu si na molo a spustim nohy do vody. ,,Ale, princeznička se rozčiluje?" ,,Neřikej mi tak!" okřiknu ho. ,,No tak, co se děje!" přisedne si a vezme mě kolem ramen. ,,Proč si se toho trůn vzdával!" ,,Protože nechci bejt jako tatík!" ,,Hm, a myslíš, že já jo? Asi tak za půl hodiny přiletí sesvého knížetství!" ,,Von přijede?" ,,Přiletí!" zamávám rukama. ,,Á, co to? Von si taky spomněl, že kromně syna, kterýho zavrh tu má dceru a ženu?" ,,Jo, chce mě vzít do Tokya! Máma je celá nadšená, ale já tam nechci!" ,,To přežiješ!" ,,Jo, to Tokyo eště možná jo, ale vládnout? C, na to ať zapomene!Hele, já radši du, než přijde máti na to, že nejsem doma.Ahoj! Až se vrátíme, tak se stavim!" ,,Pá,sestřičko!" Vrátim se domu, a fláknu sebou o postel.

No, tak je na čase, abch se představila! Jmenuju se Yvette a je mi 16. Žiju v Monaku- snobský vile v Mote Carlu hned u pláže. Moj otec je tu kníže,takže vládne celý zemi. Tytul je dědičněj, takže by měl dědit můj starší brácha, kterýmu je 17, ale jak před chvílí řek, nechce bejt jako tatík, a tak se trůnu zřek! Takže teď je to na mě! Řeknu vám, že je to děsný takhle žít! Můžu mít všechno, ale ne normální život!Co já bych dala za to bejt obyčejná. Nemůžu jen tak vyjít na ulici, protože by mě každej poznal!
Je mi šestnáct, už mám maturitu, umim psát a číst od 3let, mluvim plyně francousky, německy, anglicky, španělsky, mogenašsky, italsky a domluvim se i japonsky. Umim na flétnu, klávesi, housle a kytaru. Umim všechny latinsko-americký i standartní tance, dělám balet a americkej step, a to mi nestačí a neustále se nudim. Asi řeknete, že sem se zbláznila, ale to je pravda. Na druhou stanu je výhoda, že sem měla soukromýho učitele, protože bych se ve škole nudila eště tři roky.
Tak mě teď nezbejvá nic jinýho, než si jít zabalit, protože to Tokyo mamce už nikdo nerozmlví!

Yvet


Anděl se nesmí zamilovat- 6.díl

28. února 2007 v 4:05 | Yvet |  FF-Anděl se nesmí zamilovat
O 2 roky později

,,Billí, v kolik dneska přijdeš domu?" ,,No, tak za půl hodky sem tam!" ,,Hm, víš, já ti něco musim říct!" ,,Jo, to já tobě taky!" Yvet zavěsí a posadí se na postel. Rozhlédne se po ložnici a usměje se. Je teď tak štastná, a to si před 2 lety chtěla vzít život!
Bill je opravdu za půl hodiny doma. ,,Ahoj lásko!" ,,Ahoj miláčku!" ,,Tak copak si mi to chtěla?" ,,No, nejdřív se najíme!" ,,Ne,tosi chtěla i před dvěma lety, přeci mě znáš, že sem zvědavej!" Yvet ho zase posadí na gauč a sedne si naproti. Zhluboka se nadíchne a zahledí se na Billa ,,Sem v tom!" ten překvapeně otevře pusu a usměje se. ,,Jakto?" ,,No, jednou sme zapomněli jednu důležitou věcičku, jen doufám, že toho nelituješ!" podívá se na něj tázavě. ,,Vůbec ne! Panebože já budu táta!" usmívá se jak sluníčko. ,,Hm, to budeš, a dvojčat!" ,,Mankote, geny zapoměli přeskočit generaci!" ,,Jj! Co si mi to chtěl říct ty!" ,,No vidíš to! Yvet, vezměš si mě?" klekne si před ni. ,,Bille, to víš, že si tě vezmu!"

O měsíc později

,,Já sem nervoozní!" zoufá si Yvet nejce. ,,To bude dobrý!Už to budeš mít za sebou a pak budete jenom spolu!" vystoupěj z auta před městskou radnicí v Magdeburgu. Yvet se zavěsí do Toma a necháse jim odvést k oltáři. Bill už tam stojí, a děsně mu to sekne! Má na sobě černý kvádro a červenou košili. Yvet má černý šaty. Jednak, protože si s Billem přáli mít jiný oblečení něž je obvyklý a navíc se jí už rýsuje bříško, a černá zeštihluje. Před oltářem jí převezme Bill. Pak začne starosta povídat až se nakonec zeptá Yvette Richterová, berete i zde přítomného Billa Kaulitze za právoplatného manžela?" ,,Ano" ,,Bille Kaulitzi, berete si zde přítomnou Yvette Richterovou za svou právoplatnou manželku?" ,,Ano" ,,Tímto považuju váše manželství za právoplatně uzavřené, vyměnte si prosím prsteny a dejte si první manželský polibek."
A pak že se anděl nesmí zamilovat!

Konec

PS:Tak tohle je opravdu, ale opravdu konec! Snad se vám to líbilo! Jestli se vám moje povídky líběj, tak si přečtěte Toma a Jerryho, nebo se těšte na new!

Yvet

25.2.2007 letiště

28. února 2007 v 4:04 | Janiczka |  Paparazzi 2007

In Die Nacht

28. února 2007 v 4:03 | Janiczka |  Textíky (německy)
In mir wird es langsam kalt
wie lang können wir beide hier noch sein
Bleib hier
die Schatten wollen mich holen
und wenn wir gehn
dann gehn wir nur zu zweit
Du bist alles was ich bin
und alles was durch meine Adern fließt
Immer werden wir uns tragen
egal wohin wir fahren
egal wie tief
Ich will da nicht allein sein
Lass uns gemeinsam in die Nacht
Irgendwann wird es Zeit sein
Lass uns gemeinsam in die Nacht

New podium Zimmer tour

28. února 2007 v 4:02 | Janiczka
Jejkuš Gustík bude upe mega vysoko!!!!!

Jsi normální???Ne,já jsem Kaulitz...25

28. února 2007 v 4:01 | Sisinka |  FF-Jsi normální???Ne,já jsem Kaulitz!
25.díl
SiSi
U HOLEK
,,Hele myslíš že nám znova polezou do pokoje??´´ptala sem se opatrně Báry,protože bych řekla že třeba Tom by moch mít solidně nahnáno z toho,že se znova proletí a spadne do nádherně provoněnýho rybníka.,,Mno jako já bych se vsadila že jo,protože ty dva se asi jen tak nesmířej s tím,že sme chytřejší,inteligentnější,silnější a že sme jim sebrali naše spodní prádlo,který ukořistili při poslední návštěvě našich kufrů.´´dokončila Bára svůj slohovej útvar.
,,Tak teď by sme se mohli připravit,myslim jako oblíknout,namalovat a tak,aby to bylo opravdu přesvědčivý.´´řekla sem a hledala v kufru něco vhodnýho.
Po půl hodině ustavičnýho přehrabování a lítání po pokoji sem konečně našla to co sem hledala.
Vzájemně sme se s Bárou učesali,namalovali a o půl osmý večer sme vycházeli z pokoje s našim geniálním plánem.
U KLUKŮ
,,Hej Bille,už dou…´´poskakoval Tom za dveřma jak idiot.,,Drž hubu nebo tě uslyšej…´´syknul Bill a Tom okamžitě zmlknul…,,Ty vole ty se nějak vyfikli…´´vylil oči Tom za klíčovou dírkou.,,Říkal sem mlč…´´napomenul ho Bill a vlepil mu pohlavek.
,,Au…co mě biješ???´´ohradil se Tom a Billovi už nezbylo nic jinýho,než Tomovi něčím zacpat pusu.,Ne Bille ne…To -to neuděláš…źděsil se Tom.,,Udělám pokud okamžitě nezmlkneš…´´vyhrožoval Bill,ale Tom se nadechnul
aby něco řekl,ale Bill mu nacapl do pusy….Velkou mrkev,kterou Tom k smrti nenávidí….,,Fuj fuj,Bille zbláznil ses???Copak sem králík???´´vyjel po něm Tom a vyhodil mrkev z okna…
,,Já tě varoval…´´pokrčil rameny Bill a oba se přesunuli ke dveřím.,,Myslíš Tome,že už odešli???´´ptal se s obavami Bill.Představoval si jak by to dopadlo,kdyby je tam holky už po druhý chytli.Nechtěl další ránu,nebo se proletět stejně jako Tom.,,Nevim Bille,ale řek bych že je…´´řekl Tom a otevřel dveře.Pomalu přicupital ke dveřím pokoje,kde bydlej holky a poslouchal za dveřma.,,Je tam ticho,nikdo tam není,tak dem…´´poručil Tom a vzal za kliku.,,Hele to sou diliny,oni nechali odemčeno…´´šklebil se Tom a zatáhl Billa dovnitř…


An deiner Seite (ich bin da)

27. února 2007 v 4:15 | Janiczka |  Textíky (německy)
Keiner weiss
wies Dir geht
Keiner da
der Dich versteht
Der Tag war dunkel
und allein
schreibst Hilf
mit deinem Blut
obwohl es immer wieder wehtut
Du machst die Augen auf
und alles bleibt gleich
Ich will nicht störn
und ich will auch nicht
zu lange bleiben
Ich bin nur hier um Dir
zu sagen
Ich bin da
wenn Du willst
Schau Dich um
dann siehst Du mich
Ganz egal
wo Du bist
Wenn Du nach mir greifst
dann halt ich Dich
Dein Leben sinnentleert
Deine Schatten tonnenschwer
Und alles was Du jetzt brauchst
hast du nicht
Du suchst den Regenbogen
Er liegt tot vor Dir
am Boden
Er hat solang es ging gestrahlt
nur für Dich
Ich will nich störn
Und ich will auch nicht
zu lange bleiben
Ich bin nur hier um Dir
zu sagen
Du bist nicht alleine
ich bin an Deiner Seite
Ich bin da
wenn Du willst
Schau Dich um
dann siehst Du mich
Ganz egal
wo Du bist
Wenn Du nach mir greifst
dann halt ich Dich
Wenn Du die Welt nicht mehr verstehst
und jeder Tag im Nichts vergeht
Wenn sich der Sturm nicht mehr legt
und Du die Nacht nicht mehr erträgst
Ich bin da wenn Du willst
ganz egal wo Du bist
An deiner Seite
nur eine Weile
Ich bin da
ich bin da
wenn Du willst
Ich bin da
ganz egal wo du bist
Ich bin da
Schau in Dich rein
dann siehst du mich
Ich bin da
wenn du nach mir greifst
halt ich Dich
Ich bin da
wenn Du willst
Ganz egal
wo Du bist

Bill- Sexy & Hot Angel

27. února 2007 v 4:14 | Violka |  Videa =oD

Wir sterben niemals aus

27. února 2007 v 4:13 | Janiczka |  Textíky (německy)
Viel zu viel liebe
an der musik
viel zu viele grenzen
so viel wird gedanken
und sollte nicht beendet
ich glaube nicht dass das
bald endet
Wir bleiben immer
schrei'n uns in die Ewigkeit
Wir ich schrei fast immer
wenn irgendwo was bleibt
wir fühlen
Sterben wir sind fürs Ende nicht bereit
wir sterben niemals aus
Niemals wir tragen uns bis in alle Zeit
Macht ihr für uns weiter
Aus wenn wir nicht mehr können
werdet ihr unsere sätze
in die ewigkeit beenden
jetzt hab ich keine angst mehr
nach vorn zu sehn
denn ab heute weiß ich
das wir nicht einfach so gehn
wir bleiben immer.....
Ich weiß das irgendwas bleibt
n bisschen von mir
ich bin mir ganz sicher
es bleibt was von dir
für immer.....für immer
wir bleiben immer...
sowas wie wir
geht nie vorbei