TokioHotel - official profile

Květen 2006

Co takhle Billa??? 10

31. května 2006 v 19:50 | Simík |  FF-Co takhle Billa

Co takhle Billa??? 10

Jak jsem mu tu facku vlepila, tak jsem se otočila a rozběhla se, ze slzami v očích. To byla hrozná podpásovka. Nejdřív mi hrozně ublížil Tom, ale to jsem mu po čase dokázala odpustit. Sice už nikdy nebudu důvěřovat, tak jako předtím, ale dokázala jsem odpustit. Ale potom co mi udělal Bill už nikdy nemůžu věřit. Ani Tomovi, s kterým jsem si udělala po tom všem krásnej vztah. Hrozně moc mě to bolelo. Ani nevím jak, ale dobelhala jsem se domů. V pokoji jsem dlouho brečela a po několika hodinách usnula. A to jsem nevěděla co teprve přijde. Když jsem přišla na snídani, cítila jsem hrozný dusno. A hádejte co mi asi došlo- že jde o něco s rodičema….
Jak mě rodiče zpozorovali, tak mi máma řekla "Víš sisi, asi jsi si všimla, že to mezi mnou a tvým otcem neklape. A došlo to tak daleko, že jsme se rozhodli rozvést.". Docela jsem čuměla. "No a musíš se rozhodnout s kým chceš být" řekl táta. Já jsem se sebrala a utekla jsem do pokoje. Já se zabiju, prolítlo mi hlavou. Vzala jsem si ostrý nůžky, a podřízla si tepnu. Koukala jsem jak mi krev proudem teče a pak zase nic
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ- Sorry lidi, že je to tak krátký, ale příště to bude lepší………

Nejhorší, nejlepší trapas!!! 1

31. května 2006 v 6:54 | Klárča |  FF-Nejhorší,nejlepší trapas
Nejhorší,nejlepší trapas!!
Ten den jsem se šíleně nudila,sobota dopoledne a nikde nikdo a v televizy zas jenom ti zasraní Tokio Hotel,na Očku v Esu i v T.music,prostě hnus!Co na nich ty holky vidí??????
Tak jsem zavolala mojí nejlepší kamaráce,jestli nejde ven,,a ona šla.
Když jsme se potkali,byla náka moc štastná,zeptala jsem se jí co se stalo a ona se vykoktala"VVVYYH ….RÁ..LA SEM..""co si prosimtě vyhrála?" "LISTKYNATOKIOHOTEL…" "na co??řekni to pomalu!" "NA TOKIO HOTEL!!!" ona je na rozdíl oděně upe milovala,,zaptala jsem se jí kolik těch lístků vyhrala a ona že dva a jestli nechci jet sní..Sice sem je nesnášela,ale furt lepší než sedět doma?? "HEJ A KDE JE TEN KONCERT??" zeptala jsem se!! "mno v Německu ne??, " "tak to mi došlo ,ale kde v německu!!"V berlíně"
Jůůů tam mam babičku tak můžem být tam!! Nikola začala skákat jak střelaná a málem se složila,že nemusí nic řešit!!§
Tak sme měli vyjet!!!tu noc spala Nikol u nás aby nás tam mohl můj tatínek zavést a my jsme pro ní nemuseli jezdit!!byla upe natěšená a museli jsme na ní asi půůl hodiny čekat,protože pořád stála před zrcadlem!!Když jsme dojeli, vybalili si věci ,a pokecali s babičkou bylo teprve pět hodin tak sme si řekli,že se půjdem do města projít!
Juuuj asi třikrát jsme se stratily!! Bylo to upě moc velké,tak jsme si řekli že než bloudit po městě zajdem do nákého velkého obchodního centra,,všechno tam bylo strašně drahé takže jediné co jsme si kopily byla kola!!Vypily jsme skoro dva litry a já jsem potřebovala nutně na záchod,konečně jsem ňákej objevila tak sem se rozběhla,protože jsem to nemohla vydržet,ale v tom spěchu jsmem narazila do takové divné černovlasé holky,a hodla sem mrchu.Málem sem se pochcala,ale naštěstí jsem to vydržela,byla sem na tu holku děsně naštvaná,protožě se ani neomluvila,,Tak sem zařvala na Nikol ať si pohne,ale ona tam stála jak by viděla toho z Tokio Hotel….Zařvala sem na ni co zaas je a ona"KLÁROO VIIŠ KDO TO BYL ,BILL!! Nebylo ni jasný proč ríka to byl dvakrát ale stejně sem jí odpověděla že teda nevím kdo to byl."NO PŘECE BILL" jaky zas Bill dyť to byla holka!!"
Pokračování příště!!


Novinářka v Berlíně 2

31. května 2006 v 6:48 | Karolína |  FF-Novinářka v Berlíně
Když jsem se probrala, ležela jsem na velikém gauči a svítilo na mě sluníčko. Úplnej ráj. Nejprve jsem myslela, že se mi něco zdálo, ale chyba lávky. Ucítila jsem palčivou bolest nad pasem. Nemohla jsem se ani hnout. Takže to nebyl sen! Ze všeho nejdřív jsem se chtěla postavit na nohy a nenapadlo mě nic blbějšího než švihnout rukama a vyhoupnout se do sedu. Jakmile jsem to udělala, zařvala jsem bolestí a skácela jsem se zpátky. Po tváři se mi řinuly slzy a v tom jsem uslyšela kroky. Dveře se otevřely a v nich stál Bill. Okamžitě si ke mně sedl a začal mi utírat slzy.
"Prosím, neboj se. Všechno bude v pořádku. Jsem Bill Kaulitz, ale to ty asi víš. Měla jsi nehodu. Spadla na tebe aparatura na tom našem zatraceném koncertě. Když to uviděl brácha, vypadal, že se složí. Prý se znáte z hotelu." Chvilku mi trvalo, než jsem si tu jeho rychlou němčinu srovnala v hlavě. "Aha, tak to byl Tom. Já vás moc neznám. Jsem tu kvůli reportáži. Nepoznala jsem ho. Jen tebe. Máš trochu nepřehlédnutelnou image," usmála jsem se, ale můj obličej se vzápětí zkřivil bolestí.
"Pšššt, byl tu už i doktor. Hned jak se to stalo, měli jsme co dělat, aby pro tebe brácha neběžel. Poslal jsem tam okamžitě ochranku, protože kohokoliv ze skupiny by lidi udupali. Vytáhli tě a odnesli sem. Jsme u mě na pokoji. Chvilku si tu pobudeš. Máš zlomená dolní žebra. Chtěli tě odvézt do nemocnice, ale křičela jsi, že se bojíš. Slíbil jsem, že se o tebe postarám." Byla jsem Billovi strašně vděčná. Kluci odjeli na tři dny pryč kvůli nějakým nasmlouvaným rozhovorům a Bill zůstal se mnou. Byly to skvělé tři dny. Strašně se o mě staral, nosil mi samé dobroty, ale zkuste si tři dny jen ležet. A doktor mi zakázal jakýkoliv pohyb. Ostatně, stejně jsem se nemohla hýbat. Ale po těch třech dnech už to stejně nešlo vydržet…
"Bille, prosím, můžeš na chvilku?" žadonila jsem. "Co potřebuješ, Karinko?" Jmenuju se Karolína. Kamarádi to zkracují na "Kara" a Bill ze mě udělal "Karalein" (Němci přidávají ke zdrobnělinám "-lein") a nebo mi říkal "Karie". Já jsem si to překládala do češtiny jako "Karinka".
"Bille, můžeš prosím otevřít to velký okno? Venku je nádherně, ať to sluníčko aspoň cítím." Bill si sedl ke mně na postel a pohladil mě po vlasech. Před třemi dny jsem ho téměř ani neznala, ale najednou jsem měla pocit, že se známe roky.
"Víš, co? Dej mi pět minut," řekl a odkráčel do vedlejší místnosti. Chvíli telefonoval, pak otevřel okno na balkon a vrátil se pro mě.
"Tak nám to povolil i doktor. Pojď ke mně," opatrně mě uchopil do náručí. Syčela jsem bolestí, přestože mě nesl strašně něžně. Ještěže jsem tak hubená, říkala jsem si v duchu. Vyšli jsme na balkon. Bill tam měl nádherný veliký houpací křeslo. Usadil se do něj se mnou a pomalu se houpal. Pokoj byl v horním patře, proto jsme měli nádherný výhled.
"Mrzí mě, že sem ještě nemůžeš sama, ale stejně bys v tom křesle nemohla sedět. Doktor říkal, že to jde jenom takhle. Přiznám se, že mi to nevadilo. Seděla jsem Billovi na klíně a on mi starostlivě rovnal pod tričkem obvazy, které se mi trochu sesunuly. Opřela jsem si hlavu o jeho rameno. Krásně voněl. Nevím, jak dlouho jsme tam takhle seděli. Hodinu, dvě. Pak se rozrazily dveře a do pokoje vlítli kluci, kteří se konečně vrátili z té neodvolatelné objížďky různých radiových a televizních stanic. Přišli se mi nejprve představit, protože kromě Toma jsem se se zbývajícími osobně ani nesetkala. Ptali se, jak se mám, jestli mě to všechno ještě bolí, ale tvářili se tak nějak divně.
"Co se děje?" zeptala jsem se.
"No, Bill ti to neměl říkat, ale fanynky se dozvěděly, že si tě sem nastěhoval a včera v noci zdevastovaly tvůj hotelový pokoj dvě patra pod námi a nechaly tam výhrůžný dopis," odpověděl mi se sklopeným zrakem Tom.
"Co tam bylo napsáno?" vyjela jsem na něj zvědavě.
"To ti nemůžu říct, to je tak šílený, že nemůžu," vrtěl hlavou Tom.
"Mluv!"
Tom se nadechl, podíval se na Billa a spustil…
Pokračování příště...

Tokiášci v TV

31. května 2006 v 6:48 | Miky |  Termínky...
Tak tady máte další termínky, kdy budou milášci Tokiášci v televizi =)
02.06.2006 (16:00) - RTL Das Jugendgericht - Thema: Der "Fan" Tokio Hotel
09.06.2006 (20:15) - SAT.1 Chartbreak Hotel - Tokio Hotel "Rette Mich"
11.06.2006 (09:00) - SAT.1 Chartbreak Hotel - Tokio Hotel "Rette Mich"

Sázka... 3

31. května 2006 v 6:48 | Zuza |  FF-Sázka
Rukama mě hladil po zádech a pak pomalu sjížděl níž…. Tancovali sme nalepený na sobě a nevnímali sme okolí.I když už písnička skončila pořád sme tam stáli a dívali sme se jeden druhýmu do očí.Bill se najednou naklonil a políbil mě.Nechala sem se…ale pak sme oba leknutím ucukli.Kolem nás bylo hrobový ticho.Jenom jedna holka se tam nervově zhroutila.,,Bille jak si mi to mohl udělat.Ty víš že sem jenom tvoje…´´křičela pořád dokola.Bill vypadal zaraženě a nevěděl co má říct.No popravdě řečeno sme na tom byli oba stejně.,,Poď radši půjdeme pryč…´´řekl nakonec a vypadli sme pryč.Venku sme se tomu jenom smáli.,,Co to bylo za holku??´´zeptala sem se ho s totálním výgebem.,,Já nevim,polovinu lidí sem v životě neviděl..´´smál se Bill a dál už sme to neřešili.Chodili sme spolu po městě,povídali sme si a fakt sme se nasmáli.V duchu sem se rozhodla,že tu sázku zrušim,tohle mu přece nemůžu udělat…,,Bille já už budu muset jít..´´řekla sem sklesle asi po dvou hodinách.,,To je škoda..ale nedá se nic dělat.Doprovodím tě chceš??´´zeptal se Bill.Musim říct,že mě ta otázka trochu zaskočila.Neodpovídala sem,jenom sem se usmála.Bill mě doprovodil až domů.,,Díky´´zašeptala sem přede dveřma.,,Nemáš za co..´´usmál se Bill.Chvilku bylo takový to trapný ticho.Připadalo mi to jako hodina.Bill se ale rozhoupal a políbil mě.No líbali sme tam docela dlouho.Pak sme se od sebe odlepili.,,Ahoj zejtra…´´řekl Bill a odešel.Otevřela sem dveře a teprve teď sem si uvědomovala co se vlastně stalo.,,Tak jaký bylo rande??´´zeptá se se smíchem máma,když vejdu do obýváku.,,Jak víš že sem byla na rande??´´zeptala sem se udiveně.,,Tak kde by si asi byla a navíc si zapomněla že máme okna…´´usměje se máma a já v tu ránu zrudnu.,,Ale jo dobrý.´´řekla sem a rudá odešla do pokoje.Zavřela sem za sebou dveře a sesunula sem se na zem.Seděla sem zádama opřená o dveře a čuměla sem do blba.Chvilku sem neděla nic jinýho,ale pak sem se zvedla ,lehla do postele a z podpolštáře vytáhla deník.
18.5.2006
,,DNESKA SEM UDĚLALA NEJVĚTŠÍ BLBOST V MÝM ŽIVOTĚ.VSADILA SEM SE S HOLKAMA.NO JO,ALE TENTOKRÁT JE OBĚŤ BILL KAULITZ.JÁ VIM JE TO BLBOST,ALE HNED ZEJTRA TU SÁZKU ZRUŠIM.BYLA SEM S NÍM NESKA VENKU…NENÍ TO TAKOVEJ BLB JAKO JEHO BRÁCHA.BILL JE ÚPLNĚ JINEJ.NEVIM JAK HO POPSAT…PROSTĚ SE MI LÍBÍ.BOJIM SE ŽE PRO MĚ ZAČÍNÁ BEJT VÍC NEŽ KÁMOŠ…ANI NEVIM JAK BERE ON MĚ…´´napsala sem krátkej zápis a zavřela sem deník.Šla sem se osprchovat a hned po tom sem usnula.
Ráno sem se rozmejšlela jak to holkám řeknu,ale pak sem si řekla,že bude asi nejlepší,když jim vyklopim pravdu.
,,Ahoj lidi..´´řekla sem sklesle,když sem přišla před školu.Každej den sme se tam scházeli už v šest,aby sme mohli v klidu pokecat.,,Ahoj,co ti je???´´ptala se hned Lisa.Podávala sem každý dvě kila.,,Končim…´´řekla sem a sledovala co se bude dít.,,Počkej počkej jak končim???Proč???´´ptala se Marisa.,,Hotovo,konec,šluz…končim…´´odbyla sem ji a sedla sem si mezi ně.,,Ale proč???´´ptala se Marisa dál.,,Zabouchla se do něj…´´zašklebila se Lisa.,,No a??´´vyjela sem na ni.,,Ne Sisi co blbneš???Kaulitze ne…´´rozmlouvala mi to Marisa a pozorovala sem její výraz.,,Tobě se líbí co???´´provokovala sem.,,No a???´´vyjekla.,,Co že??Ty taky Mariso??Co sakra blbnete??I ten Tom je lepší…´´nechápala Lisa.,,Sklapni..´´zařvali sme na ni obě najednou.,,Chodíš s nim???´´ptala se zvědavě Marisa.Tak teď mě dostala.,,Nevim..´´řekla sem a dál se tim nezabejvala,protože si to k nám namířil Tom.,,Která z vás je Sisi??´´zeptal se a všechny nás sjížděl takovým divným pohledem.,,Já..´´řekla sem a taky sem se na něj podívala ne zrovna normálně.,,Můžeš jít na chvilku se mnou??Potřebuju s tebou mluvit.´´zeptal se Tom a mě začalo vrtat hlavou co mi asi chce.Šla sem za ním,až sme došli k neobsazený lavičce.,,Proč to děláš???´´vyjel na mě.,,Co jako??´´nechápala sem a valila sem na něj oči.,,Nedělej že nevíš.Proč si musela zblbnout zrovna mýho bráchu,to si nemůžeš najít nikoho jinýho??´´nadával Tom a já sem nebyla schopná slova.
Pokračování příště...

Před konzíkem...

31. května 2006 v 6:48 | Violka |  Fotečky s new image...
Kluci před koncertem zkoušejí, jestli na ně fans uvidí... Ti jsou tak hodní!!!=)

Štěstí... 2

31. května 2006 v 6:27 | Nikuska |  FF-Štěstí
Lekla jsem se až jsem málem spadla na bok.,,Ahoj já jsem Bill Kaulitz ."představil se.To jméno jsem už slyšela a ten xichtík je mi taky povědomí.,,Bill,Bill."říkala jsem si v duchu.,,No jasně."vykřikla jsem původně jsem měla v plánu to říct po tichu, ale nešlo to.,,Co se děje vnímáš mě a co je jasné?"zeptal se nechápavě.Já jsem se mu představila.,,Ty jsi ten s Tokio Hotel?"zeptala jsem se pomalu.,,Jo ty náš posloucháš?"zeptal se a usmál se smál se tak krásně.,,Ne moje ségra ."řekla jsem a sklopila jsem hlavu.,,Co je ti?"zeptal se Bill.Jen jsem se podívala.,,Víš víš moje ségra umřela."odpověděla jsem mu a začala brečet.Bill nevěděl co má dělat a tak mě chytil kolem ramen a vedl mě do ředitelny.,,Né."řekla jsem mu, že je všechno dobrý .,,Jen se půjdu upravit."řekla jsem a pádila jsem na záchodky.Po celou školu byl Bill se mnou.Cítila jsem v něm kamaráda.

,,Kdyby jen tu byla Barča ta by se zbláznila."říkala jsem si, když jsem čekala na taťku.,,ahoj jak bylo."zeptal se taťka hned co jsem nastoupila do auta.,,Dobrý už mám i kámoše."chlubila jsem se.
Když jsme dojeli domů,Šla jsem na počítač zjistit něco o Tokio Hotel.Našla jsem toho plno.Pustila jsem si jejich písničky byly dobré.Po hodině jsem usnula.Byla jsem unavená ani nevím z čeho.

Ráno jsem neslyšela budík naštěstí mě probudil zvonek.Letěla jsem dolů otevřít.Měla jsem na sobě pyžamo a vypadala jsem hrozně.Když jsem otevřela stál tam Bill a nějaký kluk.Pozvala jsem je dál a šla se upravit.
Cestou do školy jsem se zeptala.,,Vy jste kámoši?"Podívali se na mě a začali se smát nevěděla jsem proč.,,Ne on je moje dvojče."řekl Tom a Bill ho šťouchl do něho.Já se okamžitě rozbrečela a běžela jsem domů,Tam jsem si prohlížela fotky s Barčou.Po chvilce jsem usnula.Probudil mě jemný dotek na ústa.

Kozík Devilish

31. května 2006 v 6:27 | Violka |  Fotěčky-Devilish

Nezvratný osud... 2

31. května 2006 v 6:20 | Klárča |  FF-Nezvratný osud
Chtělo se mi brecet,ale Bill mě uklidnil,že se to stane každému
Mno ,každému ne!!!,ale určitě nejsem jjediny novaček který se přeřekne,nebo řekne slovo které vůbec neexistuje!
Mno po škole sem měla namířeno přímo domů,ale Tom za mnou
Přišel a zeptal se mě jestli snima nechcu jit ven."TTTTTTTTTYYYYYYYYYYYYY VOLE" řekla sem česky
Tom se na mě díval tak trochu čudně ,ale naštěstí mi nerozuměl!!
Tak sem samozřejmě souhlasila,a zeptala sem"KDY A KDE???"
Zase česky a tom mi řekl"německy prosííííím"jojo tak sem se zeptala německy kdy a kde???..tak v sedm u cukrarny..jojo
Cestou domů sem přemýšlela co si vezmu nasebe,ale jak sem přišla domu postavila sem se před zrcadlo a "AAAAAAAAAAAAA MI SE UDĚLAL JEBAK KURVA!!!nevědela sem co mam delat tak sem si ho ja kráva začala mačkat!Né žebych to zakrila make.upem ne ja ho mačkam..Samozrejmě to nešlo a začala mi tect krev a vypadalo to divně…tak sem este stíhala jít na kosmetiku kde mi stim něco udelali!!§
Oddychla sem si a znova se prohlížela v zrcadle a prisla sem na to ze sem si ve skole z nervozity okousala všechny nehty..Honem sem si letěla nalepit umělé..a lepidlem sem si zašpinila sukni,kterousem si chtěla vzít na sebe..doprdele tak převlect!!!AAA pul sedme tak sem letěla a stihla sem to!!!
Bill a tom už tam čekaly…šli sme na pout do kina a pak domů
Byl to hezky večer..a nemohla sem věřit že se bavím z polovinou
TH…Ráno smska AHOJ KLARO VIRID MAMCE A TATKOVI
ZE ZÍTRA PRILETIM NEDOSTALA SEM SE NA SKOLU A NEMAM CO DELAT PA SESTRICKA NIKOL!!
Pokračování příště...

Bill v autě...

31. května 2006 v 6:20 | Violka |  Fotečky s new image...
Z boku mu to strašně sluší!!´=)
A už vystoupil...

Setkání... 10

31. května 2006 v 6:12 | Nikuska |  FF-Setkání
sršně jsme se lekli až Tom spadl s postele.Byl to Patrik.Lekla jsem se ještě víc než před tím.Na sobě jsem neměla nic a Tom taky ne.Naštěstí jsem byla pod peřinou.Jen se na nás podíval.,,Ty děvko to ti nedaruju."řekl výhružně a odplivl si.Seděla jsem jako opařená.Tom mezi tím vstal a sedl si ke mě.,,Niki s toho si nic nedělej."řekl a chytl mě kolem ramen.Začala jsem brečet nemohla jsem nic říct.Bylo mi teprve 15 a už jsem děvka.Opakovala jsem si vduchu.Ještě víc mě štvalo co řekl, že mi to nedaruje,Měla jsem velký strach o Toma.
Tom po chvilce odešel.Pořád jsem seděla na postely a přemýšlela.
,,Musím to říct Tomovi, že mám o něho strach."řekla jsem si nahlas.Schopila jsem se oblékla jsem se a šla ze sebe udělat člověka.Sešla jsem dolů a tam se Klára s kluky dívala na Německou hitparádu.Samozřejmě vyhrávali TH s ,,Rette mich".Kluci byli do té telky zažraní a komentovali všechno co viděli.,,Ještě pořád si smutný kvůli te holce?"zeptala se KLára zvědavě-,,Hm ne teď ne."řekl a usmál se na Kláru ta trochu zčervenala.Překvapilo mě to.,,Niki promiň, ale Patrik mě vytlačil ze dveří."začla se KLára omlouvat, když mě viděla.,,Ne v poho."řekla jsem jí aby se nestarala.V pohodě jsem nebyla.Sedla jsem si do křesla.,,Tak co vy dvě hrdličky?"zeptala jsem se Klari a Billa, aby si nevšimli jak se tvářím.
Klárřa okamžitě se na mě vražedně podívala, ale na konec zčervenala.Bill si toho všiml a tak jí chytil za ruku a řekl, že je vše v poho.Klára málem omdlévala.,,Jo jdeme dneska do kina."připoměl Bill.Tom toho využil.,,No aspoň budeme mít s Nikol volný bejvák?"řekl a přisedl si ke mě.Přála bych si aby se už sestřenka vrátila.Jenže to asi nejde,když se vráti až za týden.Neříkala jsem to kvůli tomu, že nechci být z Tomem sama, ale že když tu bude někdo dospělí tak si Patrik nic nedovolí.,,Kdy vyrážite?"zeptala jsem se.Bill odpověděl,že v osm,To bude za hodinu.Když to zjistila Klára.Běžela na horu se připravit.
Kolem osmé šli do kina.,,Niki nechceš jít K nám."zeptal se Tom.Přikývla jsem za prvé Patrik nebude vědět kde jsme a Tom už dlouho nebyl doma.
Po cestě jsme potkali několik fanynek.Tom si zapoměl nasadit brýle a kapuci.Hned se na něho vrhli.Tom mě raději dal stranou.Já jsem však zakopala a spadla jsem přímo do....
Pokračování příště...


Poslouchej své srdce... 10

31. května 2006 v 5:53 | Zuza |  FF-Poslouchej své srdce
.,,No jo,ale čím dřív odjedeme,tím dřív se zase vrátíme.Neboj,za tři dny sme všichni zase zpátky..´´uklidňoval mě Tom.,,Jak to myslíš??´´zeptala sem se napůl nechápavě.,,No my ten konsert máme tady na staďáku..´´pustil se do vysvětlování Bill.,,A to mi to říkáš až teď!!!Ty jo už se nemůžu dočkat.´´vykřikla sem nadšeně.Pak ale zazvonil Georgovi mobil.Pořád něco mumlal a nikdo mu nerozuměl ani slovo.Všichni sme na sebe jenom nechápavě koukali.Když Georg konečně zavěsil,hned se zvedal z gauče.,,Gustave změna plánu.My dva se vracíme hned teď a vy dva,pro vás zejtra ráno přijede auto…´´spustil Georg a už se se všema loučil.Když odjeli navrhla sem.,,Heleďte co kdyby sme se stavili pro Marcelu a šli by sme ven…´´Kluci nejdřív jenom koukali,ale pak souhlasili.A šlo se.Marcela byla vyhoukaná že je s náma Bill a chceme aby šla s náma ven.Seděli sme v parku,ale já sem litovala Billa,protože Marse evidentně nebyla ve svý kůži a byla dotěrná jak moucha.S Tomem sme jenom protáčeli oči.Já sem se začala bavit s Billem a Tom s Marcelou v domnění,že to Marcele dojde.Ale ona to jaksi pochopila trochu jinak.Myslela si,že miluju Billa a s Tomem si jenom tak hraju..No prostě blbost.Tak sme tam tak seděli asi hodinu.Pak to Marcelu přestalo bavit a uraženě odešla.,,Bille,tobě se Marse líbí???´´zeptala sem se provokativně.,,No víš,právě že ne…Mě se líbí ta druhá holka…´´odpověděl provinile Bill.,,Druhá holka???´´ptala sem se trochu přiblble.,,No ta jak se s ní bavíš…´´vysvětloval Bill.,,No jasně,myslíš Violku…´´řekla sem,když mi to konečně docvaklo.,,No tu…´´kejvnul Bill.,,No ty se jí taky líbíš.´´řekla sem,ale vyznělo to asi jinak,protože se Tom začal uculovat.,,Fakt???´´vylítnul Bill,kterej absolutně nic nepoznal.Ujistila sem ho že jo,protože sem se o něm s Violkou bavila.Pak sme se rozloučili a šli sme každej domů.
S potěšením sem zjistila,že už je máma doma.Oddychla sem si,protože už nebudu doma jenom s tátou a nemusela sem se bát.Když sem přišla domů,táta mě vzal stranou.,,Nikolko prosím tě že neřekneš mamince co se tady stalo že ne???´´somroval táta a já sem se snažila držet se od něj co nejdál.,,Možná že jo,možná že ne…´´mluvila sem v hádankách.,,Nikolo laskavě přestaň blbnout,tohle není sranda.Můžeš mamince zničit štěstí a celej život…´´přesvědčoval mě táta.,,Jo???A tobě nevadí že já mám zkaženej život???Ještě jednou se mě dotkneš a já to mámě řeknu.´´řekla sem a vrátila sem se do obýváku.Táta byl evidentně nervózní,ale snažil se to nedávat znát.,,Tak co ste tady beze mě dělali???´´zeptala se máma.Chtěla sem jí to říct,ale věděla sem že by mi stejně nevěřila.,,No celkem nic…´´vypravil ze sebe táta a podíval se na mě.,,Co si mi přivezla??´´ptala sem se,abych odvedla řeč,protože se mi do očí hnaly slzy.,,No hádej…´´smála se mamka,protože věděla co mi může udělat největší radost.,,Nový hadry….´´vyprskla sem.,,Teda už musim vymyslet něco lepšího,protože koukám že už víš předem co ti přivezu…´´smála se máma,když mi podávala jednu z velkých tašek.,,Ne to je dobrý,mě hadříky vyhovujou…´´řekla sem a už sem nedočkavě trhala tašku.Musim říct že mě mamka překvapila….Nový kalhoty,sukně a mikina…,,Ty jo hezký…´´řekla sem a dala sem mámě pusu.,,Proč máš pořád vypnutej telefon???Zkoušela sem ti volat,ale byla si nedostupná…´´vyptávala se máma a až teď mi došlo,že vlastně nemám mobil,protože mi ho táta rozbil když…,,No víš,mě se rozbil…´´řekla sem provinile.,,A jak se ti to povedlo rozbít tři měsíce starej mobil.,,No…´´koktala sem a nevěděla sem co mám říct.,,No spad jí ráno do čaje..´´vyklopil hned táta a já sem na něj jenom vrhla pohrdavej pohled.Máma jenom kroutila hlavou.,,Tak víš co???Zejtra pojedeme koupit novej jo!´´oznámila mi máma a čekala že vyskočim radostí metr vysoko.,,Jo tak díky…´´řekla sem a vyběhla sem schody a zavřela sem se v pokoji.Najednou se mi chtělo hrozně brečet a vykřičet ze sebe všechno co se stalo.Ale copak sem mohla???Nenapadlo mě nic lepšího než si sednout k počítači a všechno napsat.Psala sem to celej večer.Pak sem si to ještě jednou celý přečetla a vymazala sem to.Myslela sem že mi to v něčem pomůže,jako kdybych vymazala určitou část života,ale tentokrát se mi to nepovedlo.Pořád sem na to musela myslet.Bylo mi z toho zle….večer sem se šla osprchnout a šla sem si lehnout.Zdály se mi hrozný sny,zdálo se mi,že všechno prožívám znova.Měla sem strach znova usnout.Přinutila sem se myslet na Toma…Pak se mi povedlo usnout,ale stejně se mi zdál pořád stejnej sen.No ráno mě začal řinčet do ucha budík…Strašný probuzení a navíc sem věděla že mě neska nic dobrýho nečeká,protože Tomík s Billem odjížděj do Německa.Sice jenom na tři dny,ale stejně sem zvědavá jak to tady bez něj vydržim.
Pokračování příště...

Další soutěž

31. května 2006 v 5:52 | Miky
Chujík fandové, tak je tady opět další soutěž s Tokiáškama. Killerpilze vs. US5 vs. Tokio Hotel...to bude krutý boj, ale my to vyhrajeme, tak HLASUJTE ZDE !!!
Čest Tokio Hotel papieq Miky

Prava laska nemusi bytř jen ta nestastna 8

31. května 2006 v 5:52 | Aneth |  FF-Pravá láska nemusí být jen ta nešťastná
Pravá láska nemusí být jen ta neštastná 8..

Vzali sme si kazda jeden kybl,napustili do neho uplne ledovou vodu a jeste sme vzali led s lednicky,kteryho tam bylo teda hodne..Kdyz sme byli s nasim dilem hotovi,tak sme sli potichoucku ke klukum ,aby sme je nahodou nevzbudili.potichu sme rekli 3,2,1 teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed....a vylili to na ně..,,Ty vole co to je ..kterej kreten.kurva to studi.."kluci se prekrikovali a kdyz videli nas dve jak se chlameme tak pochopili a rekli nam jenom ze sme jako maly,a urazili se a odesli do pokoje.my se na sebe se sarkou cumeli asi tak ctvrt hodiny a premysleli co to melo znamenat.Potom sme s eteda uracili odejit domu a rozhodli sme se ze ze sebe udelame kocky.ja jelikoz nejsem barbie tak sem si vzala jako vzdy cernou a bilou.A vzala sem si cerny uply kalhoty s kapsama,ale nebyli to typicky kapsace.cerny tricko ktery bylo dost upy a zvyraznovalo moje krivky na to sem si dala bilou kosili,potom sem si vzala bily tenisky.A sarka si vzala do parady moje vlasy.Udelala mi francouzsky copanky do pulky hlavy.Vsak vite jaky mslim ne..mam je docela dlouhuhy takze to vypadalo super.Pak sem se nalicila.na krk a na ruce sem hodila jeste naramky a byla sem hotova..Musela sem uznat ze mi to sot seklo..Potom prissla na radu sarka.Ta si vtala cernou mini ,zelenej topik za krk,zabky a do vlasu sme ji dali zelnej satek.Liceni mela v zelene barve a ocka oramovany jeste cernou tuzkou.Teda musim uznat ze nam obema to doost seklo..Potom sme se teda vydali ke klukum do pokoje.Lezeli na postli ,meli v usich mp3 a meli zavreny oci.Na sobe meli jenom plavkycoz byli vlastne takovy volny trenky.a ty jim jako doost sekli.Byli strasne roztomily rekla bych ze spi.Ja se potom vydala k Billovi a Sarka k tomovi..Sedla sem si na neho obkrocmo a to samy udelala Sarka.Jeste nez sme si na ne sedli tak sme se domluvili ze se k nim naklonime a zacneme si hrat s jejich usnim laluckem.A co sme rekli to sme taky udelali..POmalu sem mu zacala kousat ucni lalucek a davala mu jemny pusinky na ousko..To samy delala sarka.Kdyz se zacali pomalu probouzet ,tak sme je zacali hladit po brise a libat.To sem jim zdrejme libilo.Hned jak byli uplne vzhuru ,tak sme se se ssarkou zacali omlouvat ze sme je tou vodo nechteli nastvat a tak dale...kluci rekli ze je to vubec nenastvalo,ze si proste jenom z nas vystrelili.To nas nastvalo a zacali sme jako na povel hrat taky urazeny ,ale moc dlouho nam to nevydrzelo ,protze kluci nas zacali lechtat..POtom sme si jeste chvilku hrali jako maly decka. kdyz sme byli vyrizeni tak sme si se sarkou stoupli a rekli ze jdeme dolu ,ale to nas kluci zastavili a rekli ze na jeste ani poradne nepochvalili jak super vypadame.To sme se se sarkou zacali uplne cervenat.Bylo to moc hezky,si s klukama uzivat kazdou volnou chvilku..
Na obed sme si objednali pizzu a u jidla sme tak premyslelaï jakou party uelame sarce.Samo ze sarka nechtela takovy tajmstvi jako sem mela ja ,pac ona tajemstvi a prekvapeni nema rada..Dohodli sme se ze udelame kalbu u nas doma..A to taky poradnou,pac sarka mela mit 15 tak si to musi uzit..Celou dobu po obede sem premysela co sarce koupim,vubec sem na nic nemohla prijit.Az za mnou Bill prisel a zeptal se:

POKRACOVANI PRISTE..


Vztah nebo sex... 3

30. května 2006 v 19:59 | Tanya und Magi |  FF-Vztah nebo sex?
,,Co?´´ zeptá se Magi
,,Proč bych si měla vůbec vybírat?´´ ,,To nemyslíš vážně..to nemůžeš..´´
Teď mě teda štve
,,A proč bych nemohla?´´ vyštěknu ,, je to můj život a moje rozhodnutí´´ otočim se a pádim pryč.
Jen co vejdu domů začne mi v kabelce zvonit mobil
,,Prosim´´
,,Ahoj tady Bill´´
,,Mno..ahoj..ehm..zlato´´
,,měla bys dneska večer čas?´´
,,no jasně proč ne´´
,,fajn tak já se pro tebe stavim v 7 ju?´´
,,tak pa´´
Fajn tak sou 4 to mam asi tak 2 hodiny času…
Přesně v 7 někdo zvoní.Magi se vrátila po 4 a nepromluvily sme spolu ani slovo.Fakt zábava.
Otevřu dveře a za nima…
,,Ahoj Bille!´´
,,Čauky..tak mužem jit?´´
´´JJ a kam pujdem´´
,,No myslel sem že ke mně..´´
,,Fajn´´
Tak si to vykračujem k Billovu domu a já začínám mít fakt divnej pocit…je dneska nějak…jinej, že by něco věděl?
Když přijdeme teda k nim koukám v obýváku nachystaná pizza a ňákej alkáč..hmm to si dám líbit…
Zrovna když piju džus s vodkou Bill se ke mně nakloní políbí mě na krk a zašeptá
,,Chtěl bych se s tebou milovat…´´
Málem se udusim….
,,C..Co??´´
V tom k mému štěstí vtrhne do obýváku Tom.
,,Čau´´pozdraví Billa a na mě se usměje a oblízne si rty.Úplně mě hypnotizuje a já jeho taky.
,,Brácha vysmahni jo?´´houkne na něj Bill.
,,No jo vždyť..by ses nezbláznil´´
,,Tak?´´ otočí se zpátky na mě.
,,Ne..já nevim…´´
,,No tak..se nenecháš přemlouvat přeci?´´ čapne mě za ruku a táhne mě k sobě do pokoje.
Jen co zavře dveře začne mě líbta..aha já si řikala kam zmizela půlka tý vodky…nějak záhadně se dostaneme na postel…není to jako s Tomem…je to takový já nevim moc…
Najednou se odtáhne a zašeptá… ,,Víš..já sem ještě nikdy…´´
Co?To si dělá srandu??
,,A víš, že to chceš?´´
,,Jo´´
,,Tak fajn´´ řeknu a kousnu ho do krku…
Po tom co Bill usne se zvednu a jdu se podívat jestli nezbyla eště ta vodka nebo jakémkoli jinej chlast.
V obýváku na gauči sedí Tom v ruce flašku na uších mp3..
Zaregistruje mě a vypne to.
,,Zbylo ještě něco´´ zeptám se?
,,Pročpak?´´ uculí se. ,,Tak jaký to bylo?´´
,,Popravdě?´´
,,Jo´´
,,No upřímně to bylo…strašný´´řeknu a vytrhnu mu flašku a oklopim ji do sebe.
,,Ale ale´´ ušklíbá se Tom.
,,Nic neřikej jo?´´
Nic neřekne ale dá mi ruku na stehno a nakloní se ke mně : ,,A nechtěla bys třeba spravit chuť, kočko?´´zašeptá.
Pozn.autorky:omlouvám se, že sem z Billa udělala takovýho Antisexouše a je to jen moje vina Magi byla zásadně proti..doufám že mě neukamenujete:-D
Pokračování příště...

sen... 7

30. května 2006 v 7:14 | lenushqa |  FF-Sen
Mal o mňa strach. Pozrela som naňho nechápavo. Pozrel sa na mňa a usmial sa. Potom sklonil hlavu vieš, leni ja som si všimol ako si sa naviazala na Toma. Nič proti nemu, je to môj brat, ale je to poriadna sviňa. Tak po tejto vete som čumela a cítila, ako sa mi do očí nahrnuli slzy. Sadla som si na zem a povedala, že to som už zistila. To mi je ľúto, pozrel sa na mňa Bill a sadol si ku mne. Potom ma objal. Aj tak som nechápala, prečo to robil. Lenže teraz som potrebovala niekoho kto by ma takto objal. Rozplakala som sa a takto sme tam sedeli ešte asi pol hodinu. Je ti už lepšie? Usmial sa na mňa Bill keď som prestala plakať. Hej usmiala som sa teraz aj ja a vstala som. Nechceš niečo jesť alebo piť? Spýtala som sa lebo mne už škŕkalo v bruchu. Samozrejme, že chcel jesť ako inak :D vlastne sa správal ako keby bol doma.
Večer, keď som ležala v posteli prehrávala som si celý ten deň. Vlastne som premýšľala nad Billom. Ešte stále som nechápala, čo to dneska malo znamenať, ale akosi mi to nevadilo. Vlastne keď bol so mnou, bolo mi fajn. Nemusela som myslieť na Toma a to bolo fajn. Neskôr som zaspala.
Ráno, keď som sa zobudila, práve niekto klopal na dvere. Nechcelo sa mi vyliezať z postele, tak som aspoň dúfala že otvorí niekto iný, ale nikto iný doma nebol tak som sa na tretie zazvonenie vytrepala z postele a bežala k dverám. Keď som ich otvorila dotyčný bol už otočený a zliezal si tie tri schodíky pred našimi dverami. Bol to Tom. Bohužiaľ mu neušlo, že som tie dvere otvorila tak sa otočil a usmial sa na mňa. Ahoj lasko, pozdravil sa mi a pokračoval, tak som sa ráno nejako skoro zobudil tak som si povedal, že skočím po teba. Nejako sa mi nechcelo spustiť naňho kopu nadávok a podobne tak som ho zavolala dnu a šla sa obliesť. Tom ma sledoval od dverí, ale ja som tomu nevenovala pozornosť. Išla som sa ešte umyť a namaľovať a šli sme do školy. Keď som sa v triede objavila s Tomom, Bill na mňa pozrel tak hrozne nechápavo, až som mala nutkanie mu to vysvetliť, tak som mu cez hodinu napísala odkaz, v ktorom som mu to vysvetlila. Keď to dočítal, pozrel sa dozadu a usmial sa na mňa. Aspoň, že niekto mi rozumel.
Po škole ma Bill pozval na pizzu. Išla som s ním, lebo sa mi tam chcelo ísť. Keď sme sa už napchávali, zrazu som sa naňho zapozerala. Čo je? Zaškeril sa na ma keď si všimol jak sa naňho pozerám. Ale nič, len nechápem, prečo si sa so mnou zrazu začal baviť? Včera si sa len tak zjavil u mňa....no....nechápem. Táto otázka ho zarazila. Bolo to na ňom vidno. Chvíľu len pozeral pred seba a potom sa zase usmial a povedal, že si myslel že chalan ako je Tom si predsa nezaslúži holku ako som ja tak ma prišiel zachrániť. Toto ma pobavilo tak som sa začala rehotať. Ale to už na nás pozerala celá pizzeria a Bill sa ma pokúšal neúspešne ukľudniť. Prestala som sa smiať, až keď sme vyšli vonku a Bill ma oprel o stenu a povedal, že keď neprestanem, tak mi dá pusu. Tak som na chvíľu prestala, ale potom som bola zvedavá, ako bozkáva tak som sa začala ešte smiať. Naozaj mi dal pusu. Bolo to skoro ako načasované, pretože práve šiel okolo nás Tom. Keď si nás všimol, bolo na ňom vidieť ako sa naštval, lenže ani mne ani Billovi nemohol nič vyčítať, pretože za ruku držal nejakú holku a tá sa k nemu dosť podozrene túlila. Teda, to som si nemyslel, že si taká krava. Spustil Tom a ja som sa len vyškerila, lebo mi to bolo jedno. Otočila som sa na bok, chytila Billa za tričko a ťahala ho preč. Lepšie to ani skončiť nemohlo :)
Došli sme ku mne a sadli sme si na gauč. Ešte stále sme sa nedosmiali, keď sa Bill zrazu zvalil na mňa a začal ma bozkávať. Nechala som ho, páčilo sa mi to a ja som sa tiež nenechala zahanbiť. Ale Bill zrazu prestal, pozrel sa na mňa hrozne pekne. Bol to pekný pohľad, myslela som si, že bolo fajn, že som si od Billa nič nesľubovala po tom čo mi spravil Tom, lenže Bill zrazu povedal niečo, čo zmenilo môj pohľad na vec...
Pokračování příště...

Novinářka v Berlíně 1

30. května 2006 v 6:55 | Karolína |  FF-Novinářka v Berlíně
Některý věci se stávaj, jiný ne. Ale já myslím, že to svoje osudový setkání si jednou v životě zažije každej. A zažila jsem si ho v patnácti i já. Nemusíte mi nic z toho věřit, to po vás ani nemůžu chtít, ale chtěla jsem tenhle příběh někomu vyprávět. Někomu, kdo zná Tokio Hotel. Někomu, kdo má ty kluky rád. A tyhle mý podmínky vy splňujete.
Když jsem se ve třinácti dostala na jazykovej gympl, ještě sem netušila, kudy se bude ubírat moje cesta. A právě ta moje cesta nabrala rychlej spád - novinařina se stala mým posláním i osudem. Začala jsem vést školní časopis, propracovala jsem se jako elévka do regionálních novin a nakonec jsem se stala takovou mediální spojkou mezi studenty a ostatním světem. Není proto třeba vysvětlovat, proč jsem to byla právě já, komu se do ruky dostal lístek na koncert skupiny Tokio Hotel do Berlína. Měla jsem s klukama udělat prachobyčejný rozhovor pro studentský časopis a zase pelášit domů. Jet se mi tam nechtělo. No, nedivte se, Tokio mánie tady v Čechách ještě nepropukla a kluci mě tudíž moc nezajímali. Důvodem, proč jsem si nakonec sbalila kufr bylo spíš to, že se už odmala učím německy a chtěla jsem se trochu pocvičit.
Do Berlína jsem odjela vlakem. Na letadlo mi nikdo prostředky nedal, tak si asi dovedete představit, jak jsem se do hotelu dopravila úplně utrmácená. Navíc moje rezervace ještě nebyla vyřízená, tak jsem sebou kecla do křesla na recepci.
"Promiň, ale sedíš mi na časáku," ozval se právě příchozí sympaťák.
"Hm, promiň, na…," vytáhla jsem poněkud zmačkanej časopis a zbystřila. Bylo to Bravo a na přední straně byla fotka Tokio Hotel.
"Jeee, Tokiáčci, prosím tě, já tu s nima mám dělat na koncertě rozhovor a vůbec nic o nich nevím. Já bych je ani nepoznala. Viděla jsem zatím asi jednu fotku a mám jen základní info. Nevíš o nich něco víc???"
"Tak něco bych věděl… Sejdem se večer na koncertě," usmál se ten milej kluk s dredama a zvedal se.
"Jejda, tak ty tam budeš taky? Super," odpověděla jsem a nechápala, proč se tak přiblble směje. To už mě ale volali z recepce a já konečně dostala klíč a kartu od pokoje. Času jsem moc neměla. Nabila jsem akorát baterky do diktafonu, osprchovala se, namalovala a už jsem svištěla do koncertní haly. Možná si teď říkáte, proč jsem se zdržovala malováním. O nás novinářkách se říká, že na takové blbosti nemáme čas a nezabýváme se jimi. Opak je pravdou. Například moje babička přešla na podpatkách a s pudřenkou v kabelce i Tatry. Mám být prostě po komJ.
Naštěstí jsem dostala docela slušné diety, tak mě na místo akce dovezl taxík. Před halou bylo nehorázně narváno a moje argumenty o tom, že jsem novinářka, byly smeteny ze stolu s tím, že tohle by mohl říct každý. Jenže já tam jako novinářka vážně byla! Co bych pro tu reportáž ale neudělala. Přece se bez ní nevrátím. Zkušeně jsem přelezla zadní bránu a dostala se zadním vchodem k hale. Zamčeno. Jenže s hlídači já to umím. Prostě nebylo to tam tak hektický, takže mě pustili. Kluci v hale ještě nebyli, tak jsem si sedla a čekala. Jenže pak se to stalo.
"Tokio Hotel přijeli, nelze zvládnout nápor fanoušků! Posílit zátarasy!" ječela ochranka. Nejdřív jsem pořádně nerozumněla. Šišlavá východní němčina je celkem komplikovaná, ale brzy mi to došlo. Vykoukla jsem pod podium a do haly se řítily šílené davy. Když na to dneska vzpomínám, připomíná mi to vlnu tsunami. Davová psychóza je šílená věc. Snažila jsem se dostat okamžitě někam mimo centrum dění, abych mohla aspoň fotit, ale foťák mi někdo vytrhl. Pak už jsem jenom viděla, jak kluky ze skupiny okamžitě odvádějí dozadu, ale to už jsem se já mačkala v davu. Najednou jen slyším výkřik: "Pozor, padá osvětlení!" Nějací fanatiky ve snaze sáhnout si na kluky začali strhávat veškerou aparaturu a já jenom viděla, jak mezi lidi padá několikasetkilogramový světelný kolos. Právě do zákulisí odcházející kluci z Tokio Hotel se zděšeně otočili a já viděla jen děs v Billových namalovaných očích. Natáhl před sebe ruku jakoby chtěl něco říct nebo udělat, ale nemohl dělat nic. A já také ne. Dav mi neumožnil utéct a já stejně jako desítky dalších skončila v bolestech pod tím monstrem…
Pokračování příště...